Авіаквитки на чартерні: купуйте на E-Travels — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Чартер є окремим видом пасажирських авіаперевезень.

Чартер — це нерегулярні рейси, Своєрідне "Авіа Таксі", Пожалуйста может доставіті в будь-яку точку світу. Чартерні авіаційні перевезення віконують будь Які авіакомпанії, що не залежних від їх статусу, надійності та іміджу. Авіакомпанія Здійснює чартерні перельот за існуючімі напрямку в сезон, або в міста и країни, куди НЕ літають рейсові літаки, отрімуючі додатковий прибуток.

Як правило, туристична компанія замовляє Авіаквитки на прямий чартер оптом для групи пасажирів, а надлишок Місць віставляється на публічній продажів туристам. При таких рейсах авіакомпанія НЕ Несе додаткові фінансові ризики, что є найбільш популярною схемою — дуже вігідно "Зменшити простоювання авіалайнерів".

Популярність чартерів з шкірних роком только растет, Аджея смороду дають можлівість поїхаті НЕ только дешевше, но и вібрато екзотичних країну для відпочинку, в якові зазвічай немає регулярних рейсів.

Чартерами корістуються з тієї причини, что ціна перельот найніжча, при цьом, Незалежності від авіатаріфів, в літаку навряд чи буде диференціація на бізнес, економ або перший клас. При цьом, пасажиру НЕ вдасть повернути гроші за квиток у разі яких-небудь особістом непередбаченіх обставинні.

Дуже часто послуги чартерних перевезень Надаються "Low-Cost" авіакомпанії, Аджея по суті Вихід что чартер — це дешеві Авіаквитки замовлені заздалегідь на персональний літак для Великої групи пасажирів або даже співробітніків невелікої компании.

Види чартерних авіаційних перевезень:

Шатл, або "човнікові авіарейсі" — це перельот, здійснювані в течение туристичного сезону, здійснюються, як правило, туди и назад, транспортуючі групу людей до місця відпочинку, и Одразу забіраючі попередніх, Вже відпочіліх назад. Це самий Поширення вид нерегулярних перевезень. На такий тип чартерів, продаються Авіаквитки на прямий рейс літака в курортні країни азії, Європи и даже Америки.

Чартер Які очікують, або "чартер з відстоєм" — одінічній політ, розрахованій на авіаперевезення групи пасажирів в Потрібний пункт призначення, Очікування і зворотна політ в аеропорт відльоту. Дуже часто цею тип чартерів вікорістовується в тому випадка, если нужно доставіті корпоративних групу на конференцію, например, яка проходитиме у важкодоступному місці и триває Всього кілька днів.

Суміщені чартер, або "спліт-чартер" — це авіаперельоті з пересадкою з регулярного рейсу на чартерний. Такі рейси пошірені для перельотів в тропічні країни, де курортні острови мало-відвідувані и туди літають только невелікі літаки малої місткості.

Полічартерній переліт — при якому пасажир пересідає з одного чартеру на Інший. Вікорістовується для того, щоб доставіті пасажира в мало відвідувані країни Африки и азії.

Дешеві квитки на чартерні рейси

Квітки на чартер — дефіцітній товар, смороду розкуповуються дуже Швидко, но у випадка, коли цього НЕ відбувається, то Пропозиції относительно авіаквитків розсілаються до багатьох туристичних агентств и тім самим збільшується Загальний потік туристов в ЦІ країни.

Надзвичайно популярними з шкірних роком стають Авіаквитки на чартер по Україні, відповідно и якість місцевіх, регіональніх пасажирських перевезень растет з віпереджаючімі темпами, Аджея цьом такоже спріяє создания сучасної інфраструктурі — Нові аеропорті та наземний транспорт, Який їх Обслуговує. І такий комплексний підхід спріяє розвитку авіаційної Галузі в цілому. Чартер відлітають з аеропортів Києва, Львова, Донецька, Одеси, Дніпропетровська, Сімферополя, но при цьом до Києва прібувають у міжнародний аеропорт Бориспіль.

Переліт на замовності чартері может буті пов'язаний з Деяк незручно. Если Ви купили туристичну путівку, что Включає чартерний переліт, та патенти, підготуватіся до того, что віліт может буті Затриманий, а деякі пасажири Взагалі могут НЕ полетіті. Це відбувається, например, если неправильно заповнені проїзні документи, тому смороду оформляються перед самим Вільота. Обов'язково Варто перевіріті додаток до авіаквітка, Який дает Вам право на зворотню рейс.

Дуже часто пасажири чартерних рейсів НЕ могут сделать переліт або висадку и змушені чекати в аеропорту або в салоні літака з тієї причини, что чартери обслуговують в Останню черга. При цьом важліво пам'ятати, что авіапасажірі чартерного рейсу ма ють Такі ж права, як и звичайна. У відповідності з загально правилами повітряних перевезень пасажирів, если відбувається затримка Вільота з вини авіакомпанії на 2 години, то пасажиру зобов'язані надаті напої, а при затрімці на 4 години — повний пакет харчування. Если Очікування Вільота затрімується на 8 и более годин (Вночі — на 6), то авіакомпанія зобов'язана надаті готель.

Если відбулася затримка чартерного рейсу, пасажірові нужно отріматі відповідну відмітку в авіаквітку. Збережіть чеки за послуги у ресторані, кафе або Готелі — Ваші витрати будут компенсовані. Для цього нужно подати заяву, прікріпіті до них чеки, та по них буде виплачена компенсація.

Популярність чартерів пояснюється їх дешевизною, ЦІМ пояснюється їх затребуваність. Найчастіше, туроператор замовляє весь літак, а продає Авіаквитки за завіщеною ціною. Чим менше часу залішається до Вільота чартеру, тім дешевше Авіаквитки на прямий рейс, Які можна купити в касі турагентств або їх офіційніх представителей, Аджея непродані місця — це Прямі збитки замовника літака.

Туроператори и турагентства Частіше замовляють чартери за Певної маршрутом з Певного частотою, або з якихось плаваючих Расписание перельотів. Смороду добро заробляють у високий сезон. Замовник, або консолідатор літака передает часть авіаквитків іншім операторам, Завдяк чому зніжуються ризики ФІНАНСОВИХ Втрата у випадка непроданіх квитків.

Найбільша частина чартерів Обслуговує ті маршрути, за Якими спостерігається високий Попит и шлюб регулярних рейсів. Як правило, це літаки з регулярних рейсів, Які перенаправляються на Разові маршрути. Найчастіше, це відбувається в туристичний сезон, коли использование літаків більш інтенсівно, при цьом вильоти чартерів проводяться з великих міст: з Києва, Львова, Донецька, Одеси, Дніпропетровська та з Сімферополя. Обслуговування чартерних рейсів проводяться в моменти простою авіапарку таким чином, Щоб не заважаті здійсненню регулярних рейсів, при цьом міжнародні чартер найчастіше вілітають з аеропорту Бориспіль.

Купити Авіаквитки на чартер

Для того, щоб отріматі консультацію про чартерні рейси у 2014 году, Звертайтеся в службу ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ.

На сайті Ви зможете купити авіаквіток на чартер дешево, швидко и на потрібну дату.

Сейчас годину у продаж є квитки на чартери з України:

Чартери в Афіни

Чартери в Грецію

Чартер Київ — Салонікі

Чартери в Рієка

Чартери в Тіват

Чартери в Хорватію

Австрія

Зальцбург

Кіттіла

Таїланд

Бангкок

Шарджа

Домінікана

Куусамо

Фінляндія

Болгарія

Софія

Словакія

Попрад

Пунта-Кана

Єгипет

Хургада

Шарм ель шейх

Ерзурум

Турція

Індія

Гоа

Італія

Рим

Дубай

ОАЕ

Португалія

Ліссабон

Коломбо

Шрі-Ланка

Продаж авіаквитків на чартер здійснюється на сайті, в онлайн системе, а такоже в уповноважених туристичних агентствах на территории України.

Авіаквитки на прямі чартерні рейси в перераховані вищє країни и міста продаються для вільотів з аеропорту Київ та Бориспіль, а такоже з меншими частотою з аеропорту Одеса, Запоріжжя, Донецьк, Львів та Харків.

Умови чартерних авіарейсів для пасажирів, авіатаріфі и дати вільотів необходимо уточнюваті в службі ПІДТРИМКИ, по телефону або і-мейл.