авіаквитки і онлайн табло аеропорту на E-Travels — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Чартер Львів-Тіват — найдешевший спосіб доїхати до місця відпочинку. Це прямий рейс до Чорногорії. Чартерні рейси — сезонний і дефіцитний товар, тому авіаквитки на чартери Україна-Чорногорію швидко розкуповуються. І авіакомпанії, і продавці авіаквитків, а також пасажири зацікавлені, щоб усі місця в салоні літака продавалися, адже це дозволить тримати ціну на авіаквитки на максимально низькому рівні.

Агентства по організації подорожей найчастіше замовляють чартерні рейси під свої потреби. Щоб гарантувати продаж всіх квитків на літак зі Львова до Тіват, вони дають можливість самостійним мандрівникам купувати квитки через Інтернет самостійно.

Квитки на чартерний літак Львів-Тіват

Покупку квитків на чартерний літак Львів-Тіват можна здійснити на сайті.

Щоб знайти чартерні рейси зі Львова в Тіват зайдіть в розділ "Авіаквитки", а далі в закладку "Чартери". Далі слід заповнити форму пошуку:

  • місто відправлення — Львів, Україна;
  • місто прибуття — Тіват, Чорногорію;
  • дату вильоту і повернення;
  • кількість пасажирів;

І натиснути кнопку "Пошук рейсів". Зверніть увагу, що в закладці "Чартери" у Вас є можливість ознайомитися з варіантами перельоту, які виділені синім кольором у календарі. У всіх інших розділах, включаючи головну сторінку сайту, можна здійснювати аналогічний пошук, а також перевіряти можливість доїхати в Тіват наземним транспортом (повністю або частково), але виділення дат вильоту і повернення чартерних авіарейсів є тільки в закладці "Чартери".

Купівля авіаквитків на чартери Львів-Тіват

Після того, як Ви знайшли потрібний авіаквиток Львів-Тіват на чартер, Ви можете або оплатити його на сайті за допомогою пластикової карти, або відкласти покупку, щоб дати собі час на роздуми, або вибрати інший спосіб оплати: через платіжний термінал або в офісі компанії .

Щоб почати замовлення квитка on-line, натисніть кнопку "Забронювати безкоштовно" навпроти обраної пари квитків. Потім заповніть форму замовлення, вказавши актуальні дані про пасажира, згідно паспорта для виїзду за кордон латиницею. Будьте уважні при заповненні форми, тому як ця інформація заноситься в базу даних авіакомпанії і відобразитися в електронному квитку. Якщо в квитку будуть помилки, у пасажира можуть виникнути труднощі з посадкою на літак в Тіват.

Після цього було придбано проектор авіаквитків за допомогою пластикової картки платіжних систем Visa / MasterCard.

Зверніть увагу: ціна авіаквитків на чартери, яка вказується в результатах пошуку, є остаточною і ніяких додаткових комісій платити не потрібно, в тому числі плату за обслуговування банком.

Важливо: Якщо у Вас не виходить здійснити оплату авіаквитків Львів-Тіват платіжної банківською картою онлайн, зверніться в контакт-центр свого банку, оскільки багато емітентів платіжних картустанавлівают обмеження на платежі в Інтернеті. Звичайна сума-обмежувач дорівнює 200 грн., Що в абсолютній більшості випадків перевищує вартість авіаквитків на чартери Тіват.

В результаті покупки авіаквитка, на е-мейл надійде лист-підтвердження оплати, що є Вашим електронним квитком на літак зі Львова до Тіват. Обов'язково роздрукуйте даний документ і візьміть його з собою в аеропорт.

Бронь квитків на чартер зі Львова в Тіват

Якщо покупка авіаквитків на чартер зі Львова в Тіват в даний момент небажана, Ви можете здійснити бронювання квитків на сайті. Як і в разі покупки, Ви натискаєте кнопку "Забронювати безкоштовно" і, після внесення даних про пасажира, знову натискаєте "Забронювати безкоштовно". У разі броні авіаквитків на чартери Львів-Тіват, Ви отримаєте на електронну адресу, яку вказали при бронюванні, лист-підтвердження бронювання, в якому міститися повна інформація про терміни бронювання, реквізити для оплати різними способами, включаючи можливість оформлення покупки авіаквитків через сайт, а також дані про рейс чартеру зі Львова в Тіват.

Зверніть увагу: бронь авіаквитків на чартер Львів-Тіват не тягне за собою ніяких додаткових платежів і націнок. Квитки на літак коштуватимуть стільки ж, як якщо б Ви їх купували на сайті відразу після пошуку.

Якщо Ви забронювали квиток, але не плануєте його купувати, Вам не потрібно турбуватися про скасування броні. У разі несплати в зазначений в листі-підтвердженні термін, запис про бронювання видаляється з системи і квитки стають доступними до продажу.

Для бронювання авіаквитків не потрібно вводити дані платіжної карти і дерти на себе будь-які зобов'язання. Ви можете бронювати квитки без обмежень.