Авіаквитки, купити квитки на літак онлайн: низька ціна, бронювання та замовлення квитків — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

За допомогою форми онлайн бронювання можливо дуже швидко купити квитки на літак.

Купівля авіаквитків онлайн на сайті — мають очевидні переваги:

Авіаквитки online через Інтернет з мінімальними витратами часу.

— Найбільш вигідна ціна авіаквитків з Києва.

— Зручне, чітке і постійно оновлюється розклад літаків дозволить кожному покупцеві бути обізнаними про останні події і бути впевненими в правдивості наданої інформації.


Купити квиток на літак онлайн

Зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс системи дозволить без проблем купити авіаквитки по Україні, а також з України по всьому світу.

У разі виникнення будь-яких питань — Ви можете звернутися до служби підтримки, яка також може допомогти замовити авіаквитки з аеропорту Борисполя.

Завдяки тому, що доступні кращі авіакомпанії, ми можемо запропонувати авіаквитки, ціна на які може виявитися приємним сюрпризом.

Розклад і бронювання авіаквитків через модуль підключення до глобальної дистрибутивної системі дозволяє отримати інформацію про розклад вильотів з аеропортів і відразу купити авіаквитки з Києва в Москву, Нью-Йорк, Лондон, Париж або між будь-якими містами всього світу.


  • Виберіть місто відправлення, з аеропорту якого потрібен авіаквиток, дату або дати — якщо летите «туди-назад», кількість пасажирів і перейдіть до пошуку;
  • Система здійснить пошук дешевих авіаквитків в заданому напрямку, але при цьому можна буде дізнатися вартість усіх квитків і тарифи + (ціни авіаквитків — онлайн);
  • Виберіть авіарейс, забронюйте квитки на літак (безкоштовно) і визначитеся зі способами оплати;
  • Якщо є банківська картка, можна відразу оплатити вартість квитка і отримати електронний авіаквиток.
  • Зателефонуйте в службу підтримки і уточніть інші способи оплати для авіаквитків.

При виникненні питань або, якщо Вам потрібна допомога, зателефонуйте нашому менеджеру або зробіть заявку на індивідуальне замовлення. Ви можете замовити по телефону, а попередньо можете дізнатися скільки коштує квиток в потрібне місто або аеропорт. Хороших Вам подорожей!

Купити в офісі компанії І-Тревелс:

+38 (044) 581 — 33 — 99

+38 (050) 416 — 42 — 81

Україна, 04116

м. Київ, вул. Чорновола, 12, БЦ "Lex", поверх 1, офіс 1.

Контакти та розташування офісу

реквізити:

ТОВ «І-Тревелс»

Юридична адреса:

04116, Україна м.Київ,

вул. Чорновола, 12, БЦ "Lex", поверх 1, офіс 1.

тел. (044) 581 33 99,

р / р 26004060716476

в Печерській філії КБ «ПриватБанк», м. Київ.

МФО 300711

Код ЄДРПОУ 35389109

Свідоцтво платника ПДВ № 200034882

ІПН 353891010282


Способи оплати авіаквитків

На сайті Ви зможете купити авіаквитки: вибрати цікавий авіарейс, забронювати місце (а) на відповідні дати та оплатити онлайн за допомогою кредитної картки, банківського переказу або в офісі, а для деяких рейсів, оплата можлива за допомогою платіжних терміналів або в партнерських касах туристичних агентств .

Для покупки авіаквитків на сайті — вкажіть країни і аеропорти вильоту та прильоту (вибравши зі списку), дати вильоту і прильоту, кількість пасажирів і звичайно ж — кількість квитків на літак. При необхідності вкажіть бажаний клас обслуговування (за замовчуванням пропонуються все авіатарифи) і кращі авіакомпанії (за замовчуванням пропонуються всі доступні авіакомпанії, що здійснюють рейси на вибраному напрямку).

Якщо Ви шукаєте тільки прямі рейси без пересадок, зробіть позначку у відповідному полі. Натисніть кнопку "Шукати".

У новому вікні система запропонує всі наявні літаки, на вибрані дати і напрямки польотів із зазначенням часу вилетовпрібитія в аеропорти і тарифи.

Вибирайте найбільш прийнятний варіант серед авіакомпаній і тарифів, від цього залежить вартість авіаквитка.

Нижче внесіть свої персональні та контактні дані і кращий спосіб оплати авіаквитка: банківським переказом, кредитною карткою, або в офісі. Дотримуйтесь інструкції системи.


Популярні рейси
Популярні напрямки
Авіа-рейси в регіони світу


Електронні квитки в Авіації

Сучасна глобалізація і пасажирські потоки туристів і бізнесменів задають принципову основу для розвитку інформаційних технологій у транспортній галузі та акцентують увагу на доступності покупки квитків на будь-який вид транспорту через всесвітню мережу Інтернет.

Будь-який мандрівник може купити авіаквиток наприклад перебуваючи наприклад в Москві, оплатити в гривнях, але сідає в літак який виконує авіарейс наприклад з Мельбурна в аеропорт Торонто.

Багато пасажирів навіть у наш час вважають за краще замовляти квиток на літак в касі туристичного агентства. І це вважається цілком прийнятним варіантом, адже каса турагентства це, перш за все професійний і досвідчений співробітник компанії і при цьому може допомогти вибрати більш дешевий авіаквиток, але попередити покупця про умови авіарейсу і незручності з якими це може бути пов'язано. Наприклад, більш дешеві авіакомпанії Лоу-Костери пропонують більш дешеві квитки з мінімумом комфорту, а більш дорогі авіакомпанії надають повний комплекс сервісних послуг, відсутність затримки рейсу, більш нові і сучасні літаки і підтримку клієнта по телефону.

Ще головною відмінністю між low-cost авіакомпанією і авіаперевізником з повною вартістю авіаквитка це те, що більш дешеві авіаквитки продаються через Інтернет, а авіакомпанія, яка є більш дорогою — надає кожному покупцеві буквально всесвітній список адрес кас і офісів в яких з комфортом і будь-якими питаннями можна вибрати той чи інший авіарейс в будь-яку країну світу.

Уже багато років кожне туристичне агентство пропонує своїм клієнтам будь-які види транспорту для будь-якої поїздки, не залежно від цілей: подорож, відпочинок або бізнес тур.

Причиною цього є комісійний заробіток кожного посередника яким може бути як Інтернет сайт так і найбільше транспортне агентство будь-якого європейської держави.

Причиною цього є насамперед прибутковість пасажирських авіаперевезень і свого роду «щедрість» в питаннях виплати комісійних за посередництво у продажу транспортних послуг.

Вартість авіаквитка як правило, включає в себе безліч складових і це дає можливість ефективно управляти ціною і проводити сезонні акції з дуже великими знижками від базової вартості. Також це дає грунт для розвитку більш дешевих авіаперевезень при яких виключаються багато представницькі та накладні витрати авіакомпанії. У будь-якому випадку, в основі ціни дешевших авіаквитків обов'язково лежить більш інтенсивне використання літаків, мінімум комфорту і додаткових послуг, специфічна особливість мінімального повернення грошей при відмові від авіаквитка і багато інших чинників в тому числі і в використанні трудових ресурсів, наприклад відсутності великих перерв на відпочинок у обслуговуючого персоналу протягом всього робочого дня. При цьому всім, використовуються тільки дешеві кредитні ресурси в тому числі свого роду позику грошей у майбутніх клієнтів при схемі дуже завчасної продажу квитків на рейси які можуть навіть не відбудуться.

Купити авіаквиток на сайті може сьогодні будь-який пасажир, і так робить більшість мандрівників, але при рідкісних покупках квитків на літак або в ситуації, коли покупець не сильно добре вміє користуватися онлайн системою продажу квитків на сайті, як правило, клієнти воліють звертатися до досвідчених користувачів або «перевіреним» туристам. Саме таке призначене для користувача поведінка найчастіше веде до вибору авіакомпанії і визначає авіатариф за яким буде летіти пасажир, адже на вибір послуг найчастіше впливають знайомі і довірені джерела інформації.

Залежно від міста в який потрібно долетіти на літаку пасажир обов'язково намагається порадитися про питання — як дістатися, наприклад в Лондон з аеропорту Гатвік, Лутон, Лондон-Сіті, Станстед або Хітроу, адже важливою інформацією для комфортної поїздки є наприклад віддаленість аеропорту від Лондона і можливість замовити різні види трансферу, в тому числі і по всій території Англії.

Сучасний мегаполіс — Москва, пропонує для гостей три аеропорти: Шереметьєво 1 і 2, Внуково і Домодєдово. І будь-який турист з України або будь-якої іншої країни, знає що обов'язково потрібно знати як доїхати з певного терміналу цих трьох аеропортів в потрібне місце в Москві, адже складністю може бути не тільки — де зупиняються автобуси в Москву, але як їх знайти "не заблукали в лабіринтах терміналу ". При цьому віддаленість Московських аеропортів від самого міста значно неоднакова і за допомогою пошуку інформації та власних знайомих на туристичних форумах — пасажир вибирає авіакомпанію яка здійснює рейси саме в самий "зручний" аеропорт (наприклад важлива вартість таксі з аеропорту до Москви) і визначається з класом обслуговування на авіарейс (авіа тариф) від якого і залежатиме вартість авіаквитка в Москву.

Літаки з Києва вилітають тільки з двох аеропортів:

Аеропорт "KYIV" (IE) — друга назва "Жуляни" — частіше здійснює місцеві рейси по Україні та в деякі інші країни: Росія, Греція, Великобританія, Німеччина та ін. Зокрема в міста: Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Харків, Москва — Домодєдово і Внуково, Меммінген, Тревізо, Єреван, Лондон, Шарм-ель-Шейх, Дортмунд, Мілан, Афіни і географія вильотів постійно зростає, але все таки сам аеропорт має набагато меншою пропускною здатність і більш короткими смугами для літаків, а зліт і посадка адаптована для літаків середнього класу.

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" (на відміну від Київського міського аеропорту "Київ — Жуляни") — пропонує авіарейси по всьому світу, але при цьому переважно це міжнародні напрямки, регіональні та чартерні рейси. З аеропорту "Бориспіль" (Бориспіль "KBP") — більш великогабаритні та місткі літаки з найбільшого аеропорту України вилітають в наступні міста: Одесca, Мінськ, Дніпропетровськ, Лондон / LGW, Брюссель, Шарм-ель-Шейх, Франкфурт, Москва / SVO , Москва / DME, Амстердам, Париж, Мюнхен, Стамбул, Відень, Львів, Хургада, Мадрид, Тель-Авів, Цюріх, Рим, Санкт Петербург, Мілан, Берлін, Баку, Кишинів, Копенгаген, Гельсінкі, Лісабон, Салоніки, Тбілісі, Вільнюс, Калінінград, Бухарест, Шарджа, Прага, Будапешт, Софія, Варшава, Дюссельдорф, Мюнхен, Дубай, Ростов-на-Дону, Ас ана і деякі інші. Сам аеропорт реконструйований і має дійсно сучасними пасажирськими терміналами "Європейського" або навіть світового рівня.

Кожен аеропорт пропонує для ознайомлення пасажирам онлайн-табло, яке можна подивитися на сайті, а також рейси на найближчі дати.

чартери

Окремим видом авіаперевезень є Чартери. Це нерегулярні рейси виконуються будь-якими авіакомпаніями не залежно від їх статусу, надійності та іміджу. Найчастіше виявляється, що чартерний рейс (для авіакомпанії) це пряма можливість отримати прибуток, використовуючи додаткові або сезонні напрямки (в інші країни або невеликі міста).

Як правило, авіаквитки оптом замовляються туристичною компанією, а надлишок місць виставляється на публічний продаж туристам. При таких рейсах авіакомпанія не несе додаткові фінансові ризики, що є найбільш популярною схемою — дуже вигідно «зменшити простоювання авіалайнерів».

Популярність чартерів з кожним роком тільки зростає, адже вони дають можливість поїхати не тільки дешевше, але і вибрати екзотичну країну для відпочинку, в яку зазвичай немає регулярних рейсів.

Квитки на чартери буквально як дефіцитний товар, розкуповуються дуже швидко, але у випадках, коли цього не відбувається, то пропозиції по авіаквитках розсилаються в багато туристичні агентства і тим самим збільшується загальний потік туристів в ці країни.

Надзвичайно популярними з кожним роком стають авіаквитки по Україні, відповідно і якість місцевих, регіональних пасажирських перевезень зростає з випереджаючими темпами, адже цьому також сприяє створення сучасної інфраструктури — нові аеропорти і наземний транспорт який їх обслуговує. І такий комплексний підхід сприяє розвитку Авіаційної галузі в цілому.

Авіаквитки по Україні можна купити буквально в будь-якому туристичному агентстві в Києві, також на сайтах, в спеціалізованих касах транспортних агентств і звичайно ж по Інтернет. Купити квиток на літаки по Україні може будь-який користувач всесвітньої мережі, який володіє мінімальними знаннями і явним бажанням за мінімальний час дістатися в потрібне місто і особливо в найближчу країну (Росію чи Білорусь). За своєю суттю транспортні пасажирські перевезення літаками це перш за все економія часу клієнта, адже доїхати до Греції, Англії або Німеччини можна на автобусі, але це може зайняти дуже тривалий час. Тому основною перевагою літаків в порівнянні з іншими видами транспорту є те що, незважаючи на тривалість реєстрації на рейс літака, митні процедури та ін. (Наприклад, їхати до аеропорту як правило завжди довше ніж до автовокзалу, адже аеропорти найчастіше розташовані за межею міста) — все одно це займає значно менше часу ніж поїздка на автобусі або на поїзді. Цей факт і приваблює Авіапасажирів, для яких час значно дорожче, ніж різниця у вартості поїздки, і які купують саме Авіаквитки замість того щоб купити дешевші квитки на автобус.

Будь переліт на літаку, може бути пов'язаний з додатковим трансфером. Трансфер — це найбільш затребувана послуга насамперед для пасажирів літаків, адже якщо міжнародний аеропорт розташований далеко від міста, то туристи заздалегідь замовляють і трансфер разом з авіаквитком, щоб уникнути незручностей і тривалих пошуків трансферу «на місці», і особливо це важливо в країнах Азії — в яких можуть виникнути «мовні бар'єри». Але якщо клієнт замовляє туристичну або ділову поїздку в іншу країну то в такому випадку потрібен трансфер і з ЖД вокзалу до готелю, або з Автовокзалу наприклад, відразу в офіс ділового партнера. Це пов'язано з необхідністю за мінімальний час, в абсолютно незнайомому місті, швидко проїхати шлях від аеропорту до потрібного пункту призначення — готелі, вокзали, курорти або офіси.

Саме комплексний підхід до потреб клієнта якому в сучасному світі пропонуються всі види транспорту, а також пересадки і навіть Round Trip — дає перевагу компанії І-Тревелс на високо конкурентному ринку глобальних пасажирських перевезень.