Авіаквитки в Грецію: купуйте на E-travels — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Повітряним транспортом щодня виконуються польоти авіалайнерами з Києва до Греції: в Афіни і Салоніки. Відправлення цих рейсів з Києва до Греції здійснюється з аеропорту "Бориспіль", а також зі столичного аеропорту "Київ" в районі Жуляни. Прибувають авіарейси з Києва в грецький аеропорт Афіни і аеропорт міста Салоніки.

Ціна квитка Київ — Афіни і Київ — Салоніки коливається в залежності від сезону і наявності чартерних перельотів. У високий сезон ціна авіаквитка в грецький аеропорт становить близько 1100 гривень (у вартість не включені знижки для пасажирів пільгових груп — студенти, пенсіонери, діти 0-2 і до 12 років).

Вартість перельоту з України до Греції залежить від сезонного завантаження і зміни вартості авіаційного палива. Якщо завчасно забронювати квиток з Києва до Афін, то і купити квиток можна буде зі знижкою. Так формують вартість перельоту більшість лоукост (дешевих) авіакомпаній. Заздалегідь купити квитки з Києва в Салоніки і з Салонік до Києва — це значить завчасно придбати найдешевші квитки на літак Україна — Греція — Україна. Такі найдешевші квитки з Києва до Греції можуть бути аналогічними за вартістю і навіть дешевше квитків на автобусних рейсах в Грецію з України.

Квитки в Грецію з України

Купити квиток в Грецію — в Афіни, Салоніки, на о. Крит і по іншим популярних напрямках в Грецію можна на сайті. Дешеві авіаквитки в Грецію можна знайти через пошук на сайті. Введіть дані, що цікавлять: звідки і куди Вас цікавить рейс, дати вильоту, кількість пасажирів. Натисніть "Пошук рейсів". З результатів пошуку ви можете вибрати рейс, який найбільше Вам підходить за параметрами: ціна, зручність пересадок, час поїздки.

Ви можете оплатити авіаквиток в Грецію онлайн на сайті за допомогою банківської карти, після того як вибрали вид транспорту: автобус або літак.

Також для зручності користувачів існує функція безкоштовного бронювання квитків.

На сайті, для поїздки можна купити Авіаквитки в Грецію — за банківською карткою, через еквайринг Інтернет платежів. Можливі й доступні інші способи оплати, а для електронних квитків зручна оплата квитків через платіжні термінали, в касі банків після отримання номера бронювання, в партнерських офісах або в офісних касі за заброньований квиток. Авіаквитки в Грецію за вартістю можуть бути порівнянними з квитками на автобуси, але тільки якщо літаки виконують чартерні рейси або застосовані спеціальні знижки і Лоу-Кост тарифи. В офісі компанії для туристів і бізнес подорожей можна купити авіаквитки Київ — Афіни або на чартер за маршрутом: аеропорт Бориспіль — Салоніки в залежності від того, в який регіон Греції потрібно доїхати. Також можливо купити квитки на міжнародні автобуси в інші країни Європи і вже після відвідати Грецію, при цьому можна отримати квитки оформлені на спеціальному фірмовому бланку компанії. Але для туристичної поїздки цілком буде прийнятний електронний квиток: на автобуси Київ — Афіни, або автобуси Київ — Салоніки ціна яких становить 1300 гривень.

Як зробити бронь авіаквитків в Грецію — онлайн

Якщо Ви не готові відразу купити авіаквиток в Грецію, Ви можете тимчасово забронювати місце на цікавий для рейс. Ця функція абсолютно безкоштовна, і не вимагає введення даних банківської карти. Якщо після бронювання авіаквитка в Грецію на сайті Ви не сплачуєте квиток, в вказане в листі бронювання час, квиток анулюється.

Використання безкоштовного бронювання авіаквитків в Грецію дуже зручно для отримання шенгенської візи в Грецію. Ви нічого не доплачуєте за бронювання авіаквитка на сайті.