Авіаквитки в США — розклад аеропортів і квитки на E-Travels — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Авіаперельоти в США з України в 2013 році здійснюють десятки авіакомпаній, при чому не тільки з Києва, а й з усіх великих міст України: Севастополя, Дніпропетровська, Донецька, Львова, Одеси, Івано-Франківська, Ужгорода, Харкова та ін. При купівлі авіаквитків в США на нашому сайті, Ви можете скористатися послугою попереднього бронювання авіаквитка з його подальшим викупом або оплатити замовлення кредитною карткою. Також Ви можете купити у нас квитки на поїзд, внутрішні чи міжнародні автобуси, або замовити трансфер між аеропортом і будь-яким населеним пунктом. Зробити Вашу поїздку в США більш дешевої допоможе гнучка система знижок, якими Ви можете скористатися.

Замовити авіаквитки в США

На сайті Ви зможете не тільки купити авіаквитки в США, але і дізнатися розклад вильоту літаків і наявність вільних місць абсолютно безкоштовно. Замовлення авіаквитків можна оформити на сайті або по телефону. Для попереднього планування поїздки має сенс заздалегідь підібрати відповідний рейс літака, час і дату вильоту, клас обслуговування і авіатариф. Для цього у Вас є можливість отримати всю довідкову інформацію про умови пасажирських авіаперевезень обраної авіакомпанії та умови повернення грошей у разі перенесення вильоту.

Купити квитки в США

Для того, щоб купити авіаквиток, потрібно ввести в форму пошуку країну, місто та бажану дату вильоту і натиснути кнопку "Пошук".

За кілька секунд пошукова система обробить Ваші дані і видасть кілька авіарейсів в США на задане число (дату) поїздки, починаючи з найдешевших варіантів зверху списку і до більш дорогих.

У Вас є можливість відразу замовити авіаквиток в обидві сторони в США з України і назад, або з США в будь-яку іншу країну світу. При цьому доступний вибір не тільки країни і міста прибуття, але і аеропортів прибуття, якщо їх декілька.

Після того, як Ви оберете оптимальний авіарейс в США, клас і кількість місць, Вам потрібно забронювати квиток і вибрати зручний спосіб оплати. Ця послуга абсолютно безкоштовна. При бронюванні квитка обов'язковим пунктом є прочитання умов здійснення угоди: умови викупу квитка, умови даного тарифу, правила повернення або обміну квитка.

Бронювання авіаквитків не означає їх обов'язковий викуп, послуга абсолютно безкоштовна, умови покупки можуть бути змінені за вашим бажанням, або скасована без будь-яких штрафів. В ціну авіаквитка в США вже включені всі стандартні платежі — тариф, сервісний збір аеропорту, комісія за виписку авіаквитка.

Після того, як Ви підтвердили бронювання місця, на Вашу електронну пошту, яку потрібно обов'язково вказувати при заповненні полів форми замовлення, має прийти лист з підтвердженням бронювання замовлення.

Якщо у Вас є будь-які питання щодо того, як забронювати квиток в США, де і як його викупити, зателефонуйте в нашу службу підтримки і отримаєте детальну безкоштовну консультацію.