Автобус Чортків — Варшава — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Чортків — невелика місто на Західній Україні (Тернопільська область). Ціна квитка на автобус Чортків — Варшава стартує від 550 грн. Стоимость билетов на автобуси до Варшави з Чорткова могут буті и немного віщімі — все Залежить від рейсу.

Маршрути міжнародніх автобусів, что дозволяють купити квиток Чортків — Варшава:

  • Борщів — Варшава;
  • Чернівці — Лодзь;
  • Чернівці — Познань;
  • Могилів-Подільський — Варшава;
  • Кам'янець-Подільський — Варшава.

Найдешевше квиток на автобус Чортків — Варшава продається на рейс Чернівці — Лодзь. Графік руху рейсів — ЩОДЕННИЙ. Відправлення з Чорткова о 18:00, а Прибуття до Варшави — про 5:40. В дорозі — об 11:40. Автобус проїжджає такоже Тернопіль та Львів. Звісно в продаж є й квитки на інші рейси до Польщі.

На сайті ви можете вібрато відповідній квиток на автобус до Варшави зі списку за завданням параметрах поиска. Если ви подорожуєте автобусом, то економите, а Це не может НЕ спокушаті. Кроме того, прямих рейсів у автобусів набагато более, аніж у поездов або літаків.

Причем ви можете купити або забронюваті НЕ только квиток на прямий автобус Чортків — Варшава, а й сплануваті пересадку в тому ж Львові.

Поїздка з Чорткова до Варшави через Львів віглядатіме так:

  1. автобус Чортків — Львів (такоже можна вібрато поїзд);
  2. автобус Львів — Варшава.

Сам Чортків — місто з багатою історією та цікавімі пам'ятками. У Чорткові є руїни фортеці, готичний костел Святого Станіслава й цікаві дерев'яні церкви. Подивитись фото замку ви можете у статті «Замки і фортеці України». З такого місця приємно плануваті поїздку до Варшави.

Корисна? Розкажи друзям, тому что Їм такоже Знадоби!