Автобус Львів — Прага — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Автобус Львів — Прага — один з найпопулярнішіх рейсів автобусів в Чехію. Ціна квитка на автобус Львів — Прага — від 880 грн. Про ВАРТІСТЬ проїзду зі Львова до Праги Варто Написати окремо, оскількі всі Залежить від перевізника, конкретного рейсу и других чінніків.

Автобуси в Прагу дуже Популярні НЕ только тому, что це одна з небагатьох європейськіх столиці, яка зберегла свою середньовічну красу, а й через роботи и навчання багатьох українців в Чехії. Звичайно, рейс зі Львова до Праги більш Зручний — пасажири проведуть менше часу в салоні автобуса и тім НЕ менше, першість за рейсом между столиці Чехії та України, а самє — автобусом Київ — Прага.

Слід Зазначити, что если мета подорожі — туристична, то ви отрімаєте Незабутня Насолода від прогулянок по найкрасівішіх містах Чехії та України! Поїздка в Чехію для багатьох — перша вілазка закордон, а сама подорож до Праги коштує в "виш Аркуші" (списку бажань) мандрівніків з Усього Світу. Останнім часом в ньом все Частіше з'являється и милий серце українське містечко Львів.

Хоча много хто воліє доїхаті до Львова на поїзді (Не только з Києва, а й других куточків України Та вже у Львові сісті на автобус до Праги. Такоже у продаж є автобуси до Львова.

Ціна квитка на автобус Львів — Прага

Найніжча ціна квитка на автобус Львів — Прага є на рейс Вінниця-Прага — всього 700 грн. Причем діти, пенсіонери и студенти могут отріматі Додатковий знижку за умови Надання документів, что підтверджують прічетність пасажира до пільговіх груп за ВІКОМ и статусом. До речі, автобус їде через Хмельницький!

У других перевізників — Інша ВАРТІСТЬ. Маршрут может немного або даже Суттєво відрізнятіся, тому будьте уважні. Звертайте Рамус на годину відбуття и перебування, поцікавтеся часом в дорозі.

Маршрути автобусів зі Львова до Праги

Маршрути автобусів, Які дозволяють доїхаті зі Львова до Праги:

 • рейс Вінниця — Прага;
 • маршрут Золочів — Карлові Вари;
 • рейс Івано-Франківськ — Прага;
 • автобус Львів — Прага;
 • маршрут Львів — Краків — Прага (ціна проїзду — 756 грн);
 • рейс Рахів-Прага-Ліберец (ВАРТІСТЬ квитка — 790 грн);
 • маршрут Коломия — Прага — Плзень;
 • автобус Чернівці — Прага;
 • Херсон — Вроцлав — Прага;
 • автобус Київ — Прага;
 • Київ — Прага — Карлові Вари;
 • Кам'янець-Подольскій- Краків — Прага;
 • Хмільник — Краків — Прага;
 • Одеса — Прага;
 • Трускавець — Прага — Плзень;
 • Золочів — Карлові Вари;
 • Стебник — Прага — К.Варі;
 • РАХІВ — ЛІБЕРЕЦЬ;
 • Cherson-Nikolaev-Krakow-Praha;
 • Кривий Ріг — Київ — Краків — Прага.

Маршрути у всех автобусів Різні и залежався від:

 1. Як автобус їде по территории України до того, як потрапіті до Львова, Аджея є рейси через Київ, тобто через Вінницю, а такоже безліч напрямків по Західній Україні.
 2. Як автобус пересувається по транзітній Польщі — зовсім без зупинок або все ж висадка и посадка пасажирів відбувається и де ВІН Повертає до Чехії: у Кракові, Катовіце або Вроцлаві.
 3. Який маршрут автобуса по территории Чехії. Чи Робить ВІН зупинки в Оломоце, Остраві, Брно та Градец Карлові чи ні.

Квітки на автобус Львів — Прага

Квітки на автобус у тому чіслі на рейс Львів-Прага можна купити и замовити на нашому сайті. Система давно віпробувана на авіаквітках и пора купуваті автобусні квитки по тій же схемі!

Вигоди покупки автобусних квитків онлайн следующие:

 1. Н нужно втрачають гроші, час, а часто и нерви на замовлення квитка;
 2. Чи не нужно нікуді їхати — головне, щоб був доступ в Інтернет и в подалі можлівість Роздрукувати один аркуш А4;
 3. Чи не нужно мати при Собі паспорт — головне знати дані з него.
 4. Можна купити квиток для третьої особи и розплатітіся своєю карткою;
 5. На сайті покупку можна сделать цілодобово — НЕ нужно враховуваті годину роботи кас и графік руху транспорту, что прямує на автовокзал;
 6. Можна вібрато в спокійній обстановці квиток, Який Найкраще Підходить. Вся інформація про всех перевізників буде на екрані — НЕ нужно ні з ким розмовляти або кого-то про Щось просити!

Замовити онлайн можна и зі знижкою, право на якові перевірять лишь при посадці.

Квітки на сайті коштують Стільки ж, скільки и у перевізника. Відмінності могут буті только если умів догоди перевізника і системи бронювання Було заздалегідь обумовлено, что комісія за бронювання онлайн не компенсується автобусних компанією, но сума ця незначна — всього пару відсотків від вартості — поїздка на автовокзал на міському муніціпальному транспорті обійдеться дорожча, Не кажучи Вже про бензин.

Квітки на літак до Праги

Хороша заміна автобусів — літаки. Є только одна невелика деталь — ціна авіаквітка в Прагу, яка в кілька разів вищє, чем квиток на автобус. Так, літак швидше, но це только если є прямий рейс и не Враховується вся підготовча процедура — трансферт в аеропорт, реєстрація на рейс, проходження служби безпеки, а такоже митниці. Звичайно, подорож на літаку в Чехію — Відмінна ідея. Если все складається належно чином, Звичайно и вам не придется їхати на автобусі до Києва або Краків, щоб долетіті до Праги на літаку.

Корисна? Розкажи друзям, тому что Їм такоже Знадоби!