Автобус Львів — Варшава — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Автобус Львів — Варшава — один з найпопулярнішіх способів дістатіся до Польщі. І один з найдешевше, кроме автостопу. Ціна квитка Львів — Варшава — від 445 грн. в залежності від рейсу. Тарифи білетів на автобуси до Варшави часто змінюють перевізники.

Щоденний рейс є о 18-00 и поїздка закінчується в аеропорту Варшави, звідки в центр міста їде міський автобус.

Квітки практично на всі рейси можете найти через систему онлайн. Звичайно, Ніколи нельзя віключаті чесного візніцтво бла-бла кар або автостоп, но такий вид подорожей НЕ ВСІХ влаштовує, особливо, коли є чітка мета и план поїздкі. Так что Фактично автобусів до Польщі набагато более, оскількі через кордон їздять и нелегальні перевізники. Если ви хочете буті впевнені у життя без безпеці — користуюсь послуги транспортних компаний з ліцензією и купуйте квитки онлайн, а не платите на руки водієві, оскількі часто Такі Платежі йдут Повз каси даже на міжнародніх рейсах. Краще убезпечити себе заздалегідь и замовляті квитки Офіційно у перевізника, тім более, что різніця в ціні Мінімальна.

Автобуси зі Львова до Варшави відправляються з:

 1. Ж / Д вокзал, парковка, ул.Дворцова 1;
 2. Автовокзал, вул. Стрийська 109;
 3. заправка "WOG" (Галицький пер.), вул.Богдана Хмельницького, 291;
 4. Чернівецька 21.

Більшість рейсів з України перебувають на автовокзал Варшава "заходная", но є рейси и до аеропорту. Дані про рейсі, як и ВАРТІСТЬ квитків, нужно Дивитися на конкретну дату або вібіраті Деяк период, на Який можна найти квитки. Найдешевше рейс до Варшави — від 351 грн.

Скільки коштує квиток на автобус до Варшави зі Львова — дізнайтеся в системе на сайті. Купити квиток ви можете такоже тут.

Приємно, что на сайті такоже можна забронюваті квитки до Варшави и це безкоштовно. Залежних від рейсу срок броні — день чи два. За цею годину нужно вірішіті — вікуповуваті квитки чи ні.

Маршрут автобуса Львів — Варшава Залежить від перевізника.

 1. Найдешевше рейс: Львів — Варшава — Варшава аеропорт.
 2. Ще один недорогий варіант: Коломия — Івано-Франківськ — Рогатин — Львів — Люблін — Варшава, Автовокзал "Zachodnia" — Варшава аеропорт Chopina — Познань.
 3. Такоже варіант: Долина — Калуш — Івано-Франківськ — Рогатин — Львів — Люблін — Варшава. Альо все Залежить від перевізника — Дивіться під кнопкою "розклад".

Квітки на автобус Львів — Варшава

Квітки на автобус Львів — Варшава — можна замовити, а такоже НЕ Варто забуваті пріємну можлівість забронюваті квитки до Варшави зі Львова безкоштовно, хоча и короткочасно. Зато це дуже зручне. После резервації місця в салоні автобуса, можна немного почекаті з оплатним документів, что дають право на проїзд и Гарненько подуматі.

Квітки Вже давно стали електронними даже на автобуси. Тобто Роздрукувати їх можна на будь-якому прінтері, но лишь Вказаним при ПОКУПЦІ пасажир может ним скористати. Роздрукованій квиток без паспорта не дает права користуватись послуги МІЖНАРОДНОГО перевезення. Та й на автобус по Україні без паспорта сісті НЕ війта.

Електронний квитки опробувалі на куди більш дорогих авіаквітках, так что боятися купуваті квитки онлайн не Варта. Даже если ви свой квиток роздрукуєте и будете роздавати перехожим на вулиці, смороду все одне не зможуть ним скористати як и повернути за квиток гроші, оскількі проїзний документ іменній и без посвідчення особи Нічого НЕ вартий.

Сайт — Найкраще місце для Вибори и покупки. Один раз спробувавші, ви зрозумієте, что їздіті на автовокзал, втрачають годину, гроші, а часто и нерви немає ніякої необхідності, Аджея купити квиток можна вдома або на работе за пару хвилин.

Ціна поїзда Львів — Варшава

Стоимость проїзду зі Львова до Варшави Залежить від конкретного рейсу и перевізника. Мінімальна ціна квитка на автобус Львів-Варшава — 351 грн, тобто около 11 євро в залежності від курсу. Найдешевше рейс автобуса зі Львова до Варшави курсує Щодня — відправляється о 18:00 и прібуває до Варшави в 2 ночі, а в аеропорт Шопена в 2:45. В дорозі — 8 годин.

Альо Це не єдиний автобус, хоча ВАРТІСТЬ цього варіанту — найніжча Із запропонованіх на сайті на момент Перевірки. Обов'язково перевіряйте Самі в системе — це важліво, якщо хочете отріматі квиток з мінімальною ціною.

За 367 грн. можна сісті на нічний автобус Долина-Лодзь, Який доставити до Варшави про шостій ранку, а відправляється зі Львова в без п'ятнадцяти одинадцять. Є квитки и з більш скроню вартістю.

Скільки їхати зі Львова до Варшави автобусом

Если вас цікавить, скільки їхати зі Львова до Варшави автобусом, то все такоже Залежить від рейсу. Ось наведені деякі варіанти:

 • Найдешевше рейс за 351 грн доставити на місце за 8:15.
 • Варіант за 367 (Коломия — Познань) — 9:10 и Робить зупинки в Любліні.
 • Автобус Чернівці — Щецин, квиток на Який коштує 500 грн. обещает доставіті за сім годин.
 • Доїде на місце призначення за 7:25 и 367 грн. автобус загальною протяжністю Долина-Лодзь.
 • Є варіанти — Рівно за 9 годин и 420 грн.

Для того, щоб дізнатіся, скільки перебуватіме в дорозі конкретний автобус — наведіть курсор на чорне зображення автобуса праворуч від ціни. У віпадаючому вікні зазначилися годину у дорозі, умови провезення багажу и повернення квитків.

Рейс Львів — Варшава

Рейс Львів — Варшава є як прямий и окремий, так и ВІН может буті частина великого маршруту. Це дуже Популярний направление, тому варіантів дуже много. Відрізок Львів-Варшава входити в Такі рейси:

 • Львів — Варшава;
 • Львів — Варшава аеропорт;
 • Чернівці — Щецин;
 • Коломия — Познань;
 • Долина — Варшава;
 • Долина — Лодзь;
 • Борщів — Варшава;
 • Івано-Франківськ — Щецин;
 • Київ — Люблін — Варшава;
 • Чернівці — Гданськ;
 • Трускавець — Варшава;
 • Трускавець — Гданськ;
 • Дрогобич — Варшава;
 • Умань — Гданськ.

Список рейсів НЕ вічерпній.

Як доїхати зі Львова до Варшави

Доїхаті до Варшави можна як на автобусі, так и на поїзді. А ось з літаком проблеми — придется сделать две пересадки, тому краще вібіраті наземний транспорт!

У Варшаву теоретично є и ПРИВАТНІ маршрутки, но все ж основнову масу перевезень здійснюють автобуси. Если ви купуєте квиток на маршрутку, будьте Готові до того, что діяльність перевізника НЕ ​​ліцензована. Це Фактично частное перевезення, хоча нужно Дивитися в документи, звичайний.

Автобуси до Варшави и Польщу

Автобус до Варшави может буті НЕ только зі Львова, но є автобуси до Польщі, например, зі столице. Дуже Популярний рейс Київ — Варшава, є даже через Львів, но набагато дешевше безпосередно. Або варіант — прямий рейс Тернопіль — Варшава. Через Львів або безпосередно можна доїхаті и з других міст, більш віддаленіх. На сайті, як з пересадкою, так и без можна найти квиток на автобус Чернівці — Варшава. Альо на Варшаві світ клином не зійшовся. Є кож рейси в інші міста Польщі. На сайті можна замовити квитки на автобуси до Вроцлава и автобуси до Кракова. Найдешевші автобуси Всередині Польщі транспортна компанія — лоукост Польскібас.

Такоже Із Західної України много різніх рейсів, традіційній зі Львова, но при поиска рейсів можете віявіті Різні напрямки, например, автобус Івано-Франківськ — Варшава або Луцьк — Варшава а такоже Трускавець — Варшава.

Автобуси до Варшави и Польщі займають важліве значення в сухопутного зв'язку України и Європи.

Корисна? Розкажи друзям, тому что Їм такоже Знадоби!