автобус — замовляйте квитки E-Travels — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Купити квиток на автобус в Лейпциг з Києва або Львова можна сайті, заповнивши всі поля онлайн-форми замовлення квитків і сплативши його кредитною карткою. Продаж квитків на міжнародні рейси в Лейпциг проводиться також в офісі компанії, банківських терміналах самообслуговування, касах банку і турагентств.

Ціна квитка на автобус Київ-Лейпциг дозволяє заощадити на поїздці в Німеччину. Якщо купити квиток заздалегідь по Інтернет на сайті, Ви зможете скористатися нашою системою знижок — для пільгових груп пасажирів (студенти, пенсіонери, діти), також в разі покупки декількох квитків відразу або скориставшись тарифом "раунд-тріп" на квиток назад.

Забронювати квитки в Лейпциг

Замовити квиток на автобусний рейс в Лейпциг на відповідну дату відправлення потрібно заздалегідь на сайті. Ця послуга дозволяє забронювати місце в автобусі, а оплату здійснити протягом доби. Попередньо можна замовити квитки на автобус, а також авіаквитки або квиток на поїзд — шляхом заповнення спеціальної форми, інформація з якої переноситься в лист бронювання, після чого на адресу електронної пошти приходить лист з унікальним номером бронювання, за яким і проводиться оплата в будь-якому зручному для вас місці: офісі компанії, банківському платіжному терміналі або касі агентства. У разі якщо після закінчення відведеного часу, оплата замовлених квитків не виконана, ніяких штрафних виплат з клієнта не вимагатимуть.

Замовлення квитків на автобуси в Лейпциг приймаються цілодобово в автоматичному режимі.

Регулярний автобусний маршрут в Лейпциг

Інформація про графік і маршрут руху міжнародних автобусів в Лейпциг з України доступна на сайті. Також, Ви можете дізнатися час у дорозі, ціну проїзду і чи є доступні до продажу квитки на міжнародні автобуси які відправляються найближчі дні.

Автобусні рейси в Лейпциг з Києва та Львова здійснюються регулярно. Якість поїздки відповідає європейським стандартам пасажирських перевезень. Всі автобуси до Німеччини, які здійснюють рейси в Лейпциг, мають незалежну підвіску і плавний хід, обладнані комфортабельними кріслами з відкидними спинками, кондиціонером, відео- та аудіо системами, туалетом, кавоваркою, холодильником.