Автобусні квитки в Чехію замовляйте на E-Travels — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Дістатися до Чехії з України можна практично всіма видами транспорту — можна купити квиток на автобус до Праги або долетіти на літаку, здійснити подорож на автомобілі, хоча найрозвиненішим і дешевим видом транспорту в країні вважається залізниця.

Квитки на міжнародний автобус за маршрутом в Чехію з України можна купити на сайті. Вартість квитків на такий маршрут складає від 420 гривень. Автобуси по цьому маршруту відправляються з Центрального автовокзалу Києва, який є одним з найбільших автовокзалів України. Знаходиться він біля станції метро "Деміївська", близько Московської площі. Посадка на міжнародні автобуси закінчується раніше відправлення автобуса, тому необхідно завчасно прибути на автовокзал.

Найбільш затребуваними є квитки на автобуси до Чехії зі Львова, є також рейси з Києва і Одеси, які виїжджають з центральних автовокзалів. Автобус проходить по маршруту із зупинками в великих містах, де сідають додаткові пасажири, а після перетину кордону проїжджає транзитні країни, здійснюючи тільки технічні зупинки, де висадка заборонена. Наявні для вільного продажу квитки на автобуси до Чехії, ціна квитків, групи місць і знижки на проїзд, відображаються на сайті в онлайн режимі.

Автобуси в Чехію

Автобуси в Чехію оснащені всім необхідним для успішної поїздки. Вони оснащені комфортабельними сидіннями, відео- та аудіо системами, біотуалетами та міні-баром.

На тривалі маршрути, понад 350 км приставляється стюардеса. Вона допомагає пасажирам розібратися з обладнанням автобуса, стежить за порядком, надає відео програму. Закуски і напої надаються пасажирам за певну плату. Автобуси в Європу мають на увазі досить тривалу поїздку. Тому під час проходження кожен міжнародний автобус робить технічні і санітарні зупинки. Як правило, зупинки здійснюються кожні 4-5 годин.

Рейси до Чехії і ціна квитків

Міжнародний автобус Бориспіль — Київ — Прага, ціна квитка — 600 — 820 грн;

Міжнародний автобус Львів — Прага, ціна квитка — 550 грн;

Міжнародний автобус Житомир — Прага, ціна квитка — від 800 грн;

Міжнародний автобус Рівне — Прага, ціна квитка — 670 грн.

Міжнародний автобус Одеса-Умань — Вінниця — Брно — Прага, ціна квитка — 800 — 900 грн;

Міжнародний автобус Хмельницький — Тернопіль — Брно — Прага, ціна квитка — 800 грн;

Міжнародний автобус Івано-Франківськ — Прага, ціна квитка — 420 грн;

Купити квитки на автобус в Чехію

Найпростіший спосіб відправиться на автобусі до Праги, Пльзень або Карлові Вари, та ще й заощадити при цьому, це замовити квиток по інтернет, для чого необхідно заповнити форму онлайн замовлення на сайті. У цій формі ви вкажете бажаний місто відправлення і чеське місто, в який збираєтеся доїхати на міжнародному автобусі з України, а також дату поїздки. Автоматичний пошук надасть можливі варіанти, де потрібно буде зазначити необхідний рейс і підтвердити оформлення. При оформленні потрібно вказати особисті дані та контакти для зв'язку з вами. Після того, як ви забронювали квиток, на вашу електронну пошту буде надіслано лист разом з листом бронювання.

Можливі кілька варіантів оплати замовлення квитків на міжнародні автобуси — за допомогою кредитної карти, через платіжні термінали, в касах "Привату" або в представництвах офіційних агентів.