Автобуси Львів — Варшава — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Квитки на автобус: купуйте швидко, зручно, вигідно

Автобуси Львів - Варшава

Автобуси Львів - ВаршаваАвтобуси Львів - Варшава

Для того, щоб здійснити замовлення (бронювання) або покупку квитка на автобус по Україні необхідно заповнити форму онлайн замовлення на сайті:

1. місто відправлення (населений пункт);

2. місто прибуття (населений пункт);

3. вибрати поїздку "в одну сторону" або "туди-назад";

4. дату відправлення (якщо потрібно і дату зворотного рейсу);

5. вкажіть скільки пасажирів (посадочних місць) необхідно.

Купити квиток на автобус в Варшава зі Львова можна сайті, заповнивши всі поля онлайн-форми замовлення квитків і сплативши його кредитною карткою. Продаж квитків на міжнародні рейси в Варшава проводиться також в офісі компанії, банківських терміналах самообслуговування, касах банку і турагентств.

Ціна квитка на автобус Львів-Варшава дозволяє заощадити на поїздці до Польщі. Якщо купити квиток заздалегідь по Інтернет на сайті, Ви зможете скористатися нашою системою знижок — для пільгових груп пасажирів (студенти, пенсіонери, діти), також в разі покупки декількох квитків відразу або скориставшись тарифом "раунд-тріп" на квиток назад.

Забронювати квитки в Варшава

Замовити квиток на автобусний рейс в Варшава на відповідну дату відправлення потрібно заздалегідь на сайті. Ця послуга дозволяє забронювати пасажирське місце, а оплату здійснити протягом доби. Попередньо можна замовити квитки на автобус, а також авіаквитки або квиток на поїзд. Бронювання відбувається шляхом заповнення спеціальної форми на сайті, інформація з якої переноситься в лист бронювання, після чого на адресу електронної пошти приходить лист з унікальним номером, за яким і проводиться оплата в будь-якому зручному для Вас місці: офісі компанії, банківському платіжному терміналі або касі агентства .

Замовлення квитків на автобуси в Варшава приймаються цілодобово в автоматичному режимі.

Регулярний автобусний маршрут в Варшава

Інформація про графік і маршрут руху міжнародних автобусів в Варшава з України доступна на сайті. Також, Ви можете дізнатися час у дорозі, ціну проїзду і чи є доступні до продажу квитки на міжнародні автобуси, які відправляються найближчі дні.

Автобусні рейси в Варшава зі Львова здійснюються регулярно. Якість поїздки відповідає європейським стандартам пасажирських перевезень. Всі автобуси в Польщу, здійснюють рейси до Варшава, мають незалежну підвіску і плавний хід, обладнані комфортабельними кріслами з відкидними спинками, кондиціонером, відео- та аудіо системами, туалетом, кавоваркою, холодильником.

Автобуси в Варшава зі Львова

Міжнародні автобуси до Польщі, як правило, відправляються з великих автовокзалів кількох міст України.

Автобуси йдуть через деякі міста України з посадкою пасажирів на рейс в Варшава роблять тимчасову зупинку на головних автостанціях міст — спеціально для пасажирів, які заздалегідь купили квитки з інших міст для поїздки. На все автостанції, через які проїжджає автобус, кожен пасажир повинен приїхати заздалегідь і мати з собою всі необхідні документи для проїзду з дійсною візою.

Інформація про автобусних рейсах

Отримати інформацію про існуючі міжнародні автобусних рейсах до Польщі, уточнити маршрут прямування та міста розташовані на цьому маршруті, час відправлення і прибуття автобуса, кількість і частоту здійснюються зупинок і дізнатися про наявність вільних місць можна на сайті. Якщо у Вас немає доступу в Інтернет або виникли труднощі з користуванням сайту, зверніться до служби технічної підтримки, яка працює з 9:00 до 19:00 в робочі дні, і ви отримаєте консультаційну допомогу щодо купівлі квитка і способах оплати проїзду на автобусі.