Автобуси в Європу — купити квитки на E-Travels — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Європа — унікальний культурний регіон, який пов'язує спільна історія і географічне положення, а багато країн — участь в Європейському Союзі (ЄС). Найпопулярніший вид транспорту в Європі — це автобус, завдяки якому можна знайти квитки і доїхати до будь-якого містечка, де немає залізничного вокзалу або аеропорту. Здійснити замовлення квитків на автобуси по Європі Ви можете на сайті, використовуючи пошукову систему. Досить ввести вихідні дані маршруту: напрямок, дати, кількість місць, вид транспорту (автобус) і натиснути "Пошук рейсів". Зверніть увагу, що на сайті легко знайти не тільки прямий рейс в такі європейські країни як Польща, Німеччина, Чехія, Болгарія, Угорщина, Словаччина, Румунія, Греція, Іспанія, Франція, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Голландія, Австрія, Бельгія , Росія, Грузія та інші країни. Європейці, а також жителі України, Росії, Білорусії часто подорожують по Європі саме на автобусах, завдяки тому, що квитки на міжнародні автобусні рейси відносно недорогі і комфортабельні.

Через невеликі масштаби Європи і великої концентрації на цій території історичних, культурних і природних пам'яток, багато хто вважає, що подорожувати тут найкраще наземним транспортом, зокрема на автобусах. Це дозволяє ознайомитися з природним ландшафтом та архітектурою маленьких містечок. Великі вікна автобуса дозволяють відчути себе на оглядовій прогулянці, що недоступно при поїздці на швидкісному поїзді, а тим більше при польоті на літаку.

Квитки на автобуси по Європі

Замовити квитки на автобуси по Європі і можна на сайті, якщо скористатися пошуковою системою. Введіть точку відправлення, пункт призначення, дати поїздки: туди і назад, кількість пасажирів, враховуючи вікову категорію і натисніть "Пошук рейсів".

Зверніть увагу, що система дозволяє шукати маршрути по Європі, з огляду на кілька видів транспорту: автобуси, поїзди і літаки. Завдяки цьому пасажир може порівняти не тільки вартість квитків на різні види транспорту, але і час, проведений в дорозі.

Парадоксально, але часто буває так, що квитки на автобуси економлять не тільки кошти пасажира, а й час у дорозі. Якщо поїздка на автобусі займає до п'яти годин, немає сенсу купувати авіаквиток по тому ж маршруту, адже слід враховувати відстань між містом і аеропортом прильоту, час, який слід витратити на реєстрацію на рейс і проходження всіх контролів, а також відстань між аеропортом прильоту і кінцевої точки. Незалежно від швидкості перельоту, прямий автобус з центрального автовокзалу доставить пасажирів до місця прибуття швидше, дешевше і з великим комфортом. Також слід враховувати, що на потрібну дату може просто не бути рейсу, і в аеропорту пересадки доведеться провести багато годин, або витрачати зайві кошти на готель аеропорту.

Ціна квитків на автобуси і літаки буде вказана в результатах пошукової видачі. Вам слід просто вибрати маршрут можна зі списку результатів. Іноді корисно зробити сортування за вартістю, часу в дорозі і стиках, для того, щоб швидко оцінити повну картину. В кожному окремому випадку визначальну роль при виборі остаточного варіанта грають різні чинники. Навіть визначивши для себе оптимальним маршрут, можна дати собі час на роздуми і тимчасово забронювати сподобалися квитки на автобус по Європі, який можна буде оплатити пізніше через сайт за допомогою платіжної картки Visa або MasterCard.

Купити квиток на автобус або літак в Європі можна як онлайн, так і в офісі компанії. Також майбутній пасажир може замовити квиток по телефону через гарячу лінію. Тут же можна забронювати і авіаквитки.

Самостійне планування поїздки дає можливість пасажирам самостійно вибирати який відрізок маршруту на якому виді транспорту зробити. Житель Києва, Москви чи Дніпропетровська може доїхати на поїзді до Львова, Ужгорода або Луцька на поїзді, купивши жд квитки на сайті окремо або в комбінації з автобусними або навіть авіарейсами, а звідти вже їхати на автобусі до Польщі: Варшаву, Краків, Жешув, Люблін , до Словаччини: в Кошице або Братиславу, в Угорщину (Будапешт) або Австрію (Відень).

Вибираючи між поїздкою на автобусі і польотом на літаку, не слід недооцінювати можливості оцінити красу пейзажів за вікном автобуса, тим більше, коли маршрут проляже по мальовничих куточках Європи. Часто буває так, що мандрівники можуть насолодитися приголомшливими видами природи або мальовничих сіл на шляху. Деякі маршрути мають особливою привабливістю, оскільки проїжджають всесвітньо відомі міста або їх пам'ятки. Можна спланувати свій маршрут так, щоб відвідати солені печери в Польщі, або відпочити в горах Румунії або на березі моря Болгарії. Багато маршрути проходить Угорщину, включають проїзд центральними вулицями Будапешта — одного з найкрасивіших міст Європи.

Дешеві квитки на автобус в Європі

Квитки на автобус в Європі можуть бити як дешевше, так і дорожче інших способів дістатися до пункту призначення. Наприклад, авіа переліт на невеликі відстані може зайняти більше часу, ніж трьох, чотирьох або п'ятигодинний автобусний рейс, при цьому квиток на автобус дешевший, ніж авіаквиток по тому ж напрямку.

Пасажирські автобусні перевезення в Європі здійснюють приватні регіональні та міжнародні компанії, які пропонують скористатися послугою перевезення пасажирів по дублюючих маршрутів, що створює конкурентне середовище серед перевізників. Для пасажирів така ситуація є вигідною, оскільки це дозволяє купити дешеві квитки на автобуси по Європі при дотриманні деяких умов. Ще більше заощадити виходить, якщо купувати квитки в обидві сторони або для групи осіб більше 5 осіб.

Бронювання будь-яких квитків на сайті відбувається безкоштовно. Це означає, що незалежно від того, чи купуєте Ви квитки відразу або тимчасово бронюєте їх онлайн — остаточна ціна від цього не зміниться. Щоб забронювати квиток досить натиснути на поле "Забронювати безкоштовно", після введення контактних і особистих даних. В такому випадку на посту пасажира прийде лист, що містить лист-бронювання з усією інформацією про заброньовані квитки. Заброньовані квитки можна викупити пізніше на сайті, скориставшись пластиковими картами платіжних систем MasterCard або Visa.

Приватні компанії часто пропонують знижки і розпродажі квитків. Якщо купувати квитки заздалегідь (два-три місяці до поїздки), то можна заощадити до 80% вартості квитка на автобус. Продажі квитків починаються за два-три місяці до дати відправлення. Більшість європейських перевізників підтримують молодіжні та студентські дисконтні програми, а також роблять знижки для пенсіонерів та дітей.

Замовити квитки дійсно дешево можна, якщо проводитися акція або діє спеціальна пропозиція для постійних клієнтів.