Автостанція Дарниця — розклад автобусів в Києві — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Забронювати і купити квитки на автобус — онлайн замовлення. У разі відсутності відповідного маршруту автобусів за часом і датою проїзду, на деяких маршрутах, можна замовити для поїздки — Авіаквитки по телефону або Квитки на поїзд, при цьому оплатити можна на сайті.

Розклад автобусів -> Київ

Розклад автобусів Київ — Автостанція Дарниця

Сторінки: назад. 3

час рейс автобуса Розклад автобуса
17:00 Київ Дарниця Згурівка щодня
17:00 Київ Дарниця Крехаїв щодня
17:10 Київ Дарниця Яготин щодня
17:10 Київ Дарниця Корюківка щодня
17:25 Київ Дарниця Ніжин щодня
17:30 Київ Дарниця Русанов щодня
17:30 Київ Дарниця Мазинки ВС
17:30 Київ Дарниця Горбачевка щодня
17:30 Київ Дарниця Мазинки ПТ
17:30 Київ Дарниця Заворичі щодня
17:35 Київ Дарниця Остер щодня
17:40 Київ Дарниця госпіталь щодня
17:45 Київ Дарниця Свидовець щодня
17:50 Київ Дарниця Євминка щодня
17:55 Київ Дарниця перемога ПТ, СБ, НД
18:00 Київ Дарниця Згурівка щодня
18:00 Київ Дарниця Прилуки щодня
18:00 Київ Дарниця Леляки ВС
18:00 Київ Дарниця Остер щодня
18:05 Київ Дарниця Чигирин щодня
18:10 Київ Дарниця Чопилкі щодня
18:10 Київ Дарниця Канів ПТ, ВС
18:15 Київ Дарниця Аркадіївка щодня
18:25 Київ Дарниця Черкаси щодня
18:30 Київ Дарниця Остер щодня
18:30 Київ Дарниця Згурівка щодня
18:40 Київ Дарниця Дениси щодня
18:45 Київ Дарниця Ічня ПТ, ВС
18:45 Київ Дарниця Михайлівка щодня
18:50 Київ Дарниця Остер щодня
18:50 Київ Дарниця Сеньківка щодня
19:00 Київ Дарниця Головурів щодня
19:00 Київ Дарниця Леляки ВС
19:00 Київ Дарниця Військова частина ПТ
19:00 Київ Дарниця Згурівка щодня
19:10 Київ Дарниця Славутич щодня
19:15 Київ Дарниця Жовтневе щодня
19:30 Київ Дарниця Козелець щодня
20:00 Київ Дарниця Чернігів ВС
20:00 Київ Дарниця Русанов щодня
20:00 Київ Дарниця Середівка щодня
20:10 Київ Дарниця Остер щодня
20:20 Київ Дарниця госпіталь щодня
20:30 Київ Дарниця Світанок щодня

У розкладах можливі зміни