Чартери в Хорватію: замовляйте квитки на E-travels — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Прямі авіаперельоти до Хорватії з України — це, в основному, чартерні перевезення, їх здійснюють десятки авіакомпаній, при чому, не тільки з Києва, а й з усіх великих міст України: Дніпра, Львова, Одеси, Харкова та ін. Квитки на чартери в Хорватію продаються, в основному, через туристичні агентства разом з туром, але іноді залишаються вільні місця. При покупці авіаквитків в Ховатія на нашому сайті, Ви можете дізнатися всю інформацію про чартерному рейсі, розкладі вильотів, наявності вільних місць, а також, скористатися послугою попереднього бронювання авіаквитка з його подальшим викупом або оплатити замовлення кредитною карткою. Також Ви можете купити у нас квитки на поїзд, внутрішні чи міжнародні автобуси, або замовити трансфер між аеропортом і будь-яким населеним пунктом. Зробити Вашу поїздку в Ховатія дешевшою допоможе гнучка система знижок, якими Ви можете скористатися.

Авіарейси: літаки в Хорватію

Хорватія, колишня югославська республіка, розташована на Балканському півострові, на березі Адріатичного моря. Прекрасне морське узбережжя з сотнями островів, міста з черепичними дахами, історичні пам'ятники, термальні джерела і дбайливо охороняється пишна природа — ось що таке сучасна Хорватія.

Перш за все, квитки на літак до Хорватії купують шанувальники пляжного відпочинку. Всі пляжі в країні дуже доглянуті і комфортні. Тут Ви можете гармонійно поєднувати морський загар зі всілякими водними видами спорту. Найзнаменитіший курортний регіон — півострів Істрія, де ось уже півтора століття найбільш привабливим курортом є Опатія.

Замовити квитки на чартер до Хорватії

На сайті Ви зможете не тільки купити авіаквитки в Хорватію, а й дізнатися розклад вильоту літаків і наявність вільних місць абсолютно безкоштовно. Замовлення авіаквитків можна оформити на сайті або по телефону. Для попереднього планування поїздки має сенс заздалегідь підібрати відповідний рейс літака, час і дату вильоту, клас обслуговування і авіатариф. Для цього у Вас є можливість отримати всю довідкову інформацію про умови пасажирських авіаперевезень обраної авіакомпанії та умови повернення грошей у разі перенесення вильоту.

Якщо Ви зробите бронювання квитка і на нашому сайті, з подальшим викупом в офісі, терміналі або касі турагентства, Ви отримаєте електронний авіаквиток, який відповідає вимогам Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA).

Купити квитки на чартер до Хорватії

Купити квитки до Хорватії можна в касі аеропорту, але набагато зручніше буде забронювати його на нашому сайті з наступним викупом в офісі, турагенції або найближчому терміналі самообслуговування. Але якщо буде складно вибрати з безлічі варіантів, запропонованих системою бронювання, зверніться в нашу службу підтримки.

Ви зможете уточнити будь-які питання, пов'язані з купівлею квитка. Вам допоможуть вибрати стикувальний аеропорт, дешевший авіаквиток, підберуть переліт з урахуванням часу в дорозі і часу прильоту. Просто питайте про все, що важливо для Вас в цій поїздці. Ви можете забронювати квиток і оплатити через Інтернет, або замовити авіаквиток і оформити покупку у нас в офісі.