Дешеві авіаквитки і пасапортний контроль (аеропорт Бориспіль) — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Авіаквитки:

VIII. ПАСПОРТНИЙ КОНТРОЛЬ

Для громадян України такими документами є:

• паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

• дипломатичний паспорт;

• службовий паспорт;

• проїзний документ дитини;

• посвідчення особи моряка;

• посвідчення члена екіпажу.

У випадках, передбачених міжнародними договорами, громадянами України можуть використовуватися інші документи на право виїзду з України і в'їзду в Україну.

У разі втрати громадянином України документів за кордоном, документом, який дає право на в'їзд в Україну, є посвідчення особи на повернення в Україну, яке видається консульською установою МЗС України за кордоном.

Документ, який дає право на перетин кордону, повинен відповідати встановленому зразку, бути виданим уповноваженим органом і оформленим відповідним чином на пред'явника.

1. Якщо ви летите внутрішнім рейсом по Україні, вам необхідно мати при собі такі документи:

1). Для повнолітніх пасажирів — паспорт (внутрішній або закордонний паспорт).

2). Для дітей — свідоцтво про народження.

3). Для військовослужбовців — військовий квиток.

2. Якщо ви летите міжнародним рейсом, вам необхідні такі документи:

1). Дорослі повинні мати закордонний паспорт і візу країни призначення. Термін дії закордонного паспорта і візи не повинен закінчуватися раніше дати зворотного вильоту. Якщо політ проходить з пересадками, можуть знадобитися транзитні візи.

2). Діти повинні бути вписані в паспорт одного з батьків або мати власний закордонний паспорт.

3). Для дітей без супроводу батьків необхідна нотаріально завірена згода батьків на виїзд.

4). Для дітей, що виїжджають за кордон з одним або обома батьками, прикордонники можуть зажадати докази спорідненості між дитиною і супроводжуючими. При відсутності документа, що підтверджує родинні зв'язки, навіть при наявності однакової прізвища батьків і неповнолітню дитину, неповнолітній дитині може бути відмовлено у виїзді з України.

Звертайте особливу увагу на термін дії документів. Пасажири з простроченими паспортами до польоту не допускаються.

Якщо Ви прямуєте до країн Азії та Африки, вам слід заздалегідь подбати про необхідні щеплення і отримати відповідний сертифікат.

Пасажир несе відповідальність за належне оформлення документів для перельоту і дотримання всіх законів, постанов, правил і приписів державних органів країни, з території, на або через територію якої здійснюється перевезення, що стосуються виконання паспортних, митних, валютних, санітарних, карантинних та інших формальностей, а також всіх відповідних правил та інструкцій авіакомпанії-перевізника.

Авіакомпанія залишає за собою право не допустити до польоту пасажира з не оформленими належним чином документами.

Пасажири, які не допущені до польоту авіакомпанією або співробітниками паспортного і / або митного контролю, виробляють повернення невикористаного квитка на загальних підставах за правилами повернення, які встановлені авіакомпаніями для пасажирів, що добровільно відмовляються від польоту. На недопущених до польоту пасажирів поширюються всі обмеження і штрафні санкції, встановлені правилами авіакомпанії для їх категорії авіаквитків.

Право громадянина України на в'їзд в Україну не може бути обмежена ні за яких обставин.

Співробітники КПП мають право опитувати громадян, які перетинають державний кордон України, на предмет встановлення мети їхньої поїздки і виявлення обставин, які тимчасово обмежують їх в'їзд в Україну.

Паспорти перевіряються, як правило, в спеціальних кабінах паспортного контролю.

Особи, які пред'явили на контроль чужі або недійсні документи, а також намагаються проникнути на повітряні судна закордонного напрямку поза паспортного контролю, вважаються порушниками Державного кордону. Їх документи вилучаються і надсилаються до підрозділів паспортної, реєстраційної та міграційної служби МВС. Порушники кордону несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства.

Іноземці в'їжджають в Україну, виїжджають з України та прямують транзитом по її території через пункти пропуску на державному кордоні за національним паспортом при наявності відповідної візи, якщо інший порядок в'їзду та виїзду не встановлено законодавством України. Якщо Україною укладено міжнародні договори про взаємні безвізові поїздки, громадяни таких країн в'їжджають в Україну по дійсному національному паспорту при наявності належним чином оформленого запрошення від юридичних або фізичних осіб в Україні, якщо міжнародними договорами України не передбачено інших правил. Більш детальну інформацію про порядок в'їзду в Україну можна отримати в консульствах України за кордоном.

Внутрішні паспорти та ідентифікаційні картки іноземних держав не є документами на право перетину державного кордону України.

Особи, які постійно проживають в Україні без громадянства, за кордон виїжджають по посвідченню особи без громадянства для виїзду за кордон і візі на виїзд з України.

Транзитний проїзд іноземців через територію України дозволяється за наявності у них транзитної української візи, візи країни призначення, проїзних квитків або інших документів, що підтверджують транзитний характер поїздки, якщо законодавством України не передбачено інших правил.

Термін транзитного проїзду через територію України не повинен перевищувати трьох діб. Транзитним проїздом вважається перебування в Україні в межах визначеного у квитку часу, а у разі відсутності квитка в межах терміну, фактично необхідного для перетинання території України на відповідному виді транспорту.

Якщо іноземець втратив на території України національний паспорт, він повинен негайно повідомити в організацію, яка його приймає, у відділення міліції і в посольство своєї країни в Україні для отримання документів на виїзд на Батьківщину.

У разі, якщо іноземець при отриманні в'їзної візи України або інших документів на право в'їзду в Україну подав про себе або про мету своєї поїздки недостовірні відомості, компетентними органами України таким громадянам може бути відмовлено у в'їзді в Україну.

При проходженні паспортного контролю іноземцем прикордонний наряд видає йому реєстраційний вкладиш для закордонного паспорта, який необхідно пред'явити прикордонникам при виїзді з України. Наявність такого вкладиша істотно скорочує час проходження паспортного контролю.