Нікополь та інші міста України на E-Travels — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

автовокзал Нікополя

Головні транспортні ворота міста знаходяться по вул. Електрометалургів, 37. У проміжку з 23:30 по 1:32 автостанція не обслуговує пасажирів. Сюди приїжджають міжобласні та міжнародні автобуси. Всього в кілометрі від центрального автовокзалу розташувався головний залізничний вокзал. Подолати цю відстань можна за 15 хвилин пішого ходу або дістатися маршруткою №№ 14, 6, 5А. З центру міста доїхати до АС можна маршруткою №№ 21, 14, 6А.

Автостанція в Нікополі №1 обслуговує 179 автобусів і маршруток в 32 різних напрямках. Уточнити розклад автобусів Нікополя можна за телефоном довідкової служби (05662) 3-12-08.

Всередині будівлі автовокзалу пасажири можуть ознайомитися з табло автостанції в Нікополі. Розклад, ціни на квитки і інша важлива для пасажирів інформація багато в чому залежать від сезонного пасажиропотоку. Перевізники можуть змінювати на свій розсуд маршрути, час відправлення / прибуття рейсів. Тому перед відправкою в поїздку уточнюйте актуальні дані про пассажироперевозках безпосередньо на автостанції або на нашому сайті. Не виключено, що вартість квитків і розклад автобусів з Нікополя можуть змінитися в 2018 році.

З центрального автовокзалу автобуси слідують в таких найбільш популярних напрямках:

  • Дніпропетровське,
  • Орджонікідзевське,
  • Одеське,
  • Криворізьке,
  • Запорізьке,
  • Чкаловское, а також приміські.

Купити квитки на автобус можна не тільки в касах автовокзалу, але і на нашому сайті. Для цього потрібно заповнити просту форму онлайн замовлення: вказати дату виїзду, пункт відправлення / прибуття, кількість пасажирів і свої контактні дані. Система підбере всі існуючі варіанти по заданому напрямку, і ви зможете вибрати найбільш підходящий. Купити квитки і оплатити їх можна в авіакасах, в будь-якому банку, на пошті або на сайті онлайн банківською карткою. Крім того, за допомогою нашого ресурсу можна купити авіаквитки або забронювати квитки на поїзд без комісії.