купуйте квитки на літак на E-Travels — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

На сайті Ви можете замовити авіаквитки на літак в Вроцлав з України. Для цього потрібно скористатися формою безкоштовного онлайн бронювання через Інтернет. Це дуже просто і зручно, Ви заощадите час і гроші при купівлі авіаквитків.

На сайті доступна послуга бронювання та покупки авіаквитків Київ-Вроцлав, а також інших квитків на всі види транспорту, будь-то поїзд або автобус. Також, Ви можете замовити трансферну перевезення автобусом або автомобілем між аеропортами і вокзалами Києва, Харкова, Ужгорода чи Івано-Франківська без додаткової комісії.

Замовити авіаквитки в Польщу з аеропорту "Бориспіль", і в інші країни світу можна, скориставшись послугами автоматичною системою бронювання квитків. Для цього нашими програмістами і дизайнерами розроблений максимально зручний і простий інтерфейс. Якщо ж у Вас виникнуть питання щодо бронювання або покупки квитків на сайті, Ви можете звернутися до служби підтримки. Кваліфіковані фахівці нададуть Вам всю необхідну інформацію про авіарейси в Європу не тільки з Києва, а й Львова, Донецька, Одеси, Дніпропетровська та з Сімферополя.

Забронювати квиток в Вроцлав

Для того, щоб зробити покупку квитка на літак в Вроцлав з міжнародних аеропортів в Україні, необхідно попередньо його забронювати на сайті.

Для цього слід послідовно виконати дії, розписані нижче. Зверніть увагу, що є поля обов'язкові для заповнення, які відзначені зірочкою, і необов'язкові.

1. У верхній частині форми пошуку вкажіть країну і місто вильоту. У тому випадку, якщо в місті є кілька аеропортів, краще вибрати код аеропорту.

2. У рядку "Країна, місто прибуття" потрібно вказати країну, місто і / або код аеропорту, куди Ви хочете полетіти (відповідно вказуєте — місто Вроцлав).

3. Якщо Ви плануєте переліт з пересадками в будь-якій третій країні, вкажіть її назву в поле "Транзит".

4. Виберіть або введіть вручну дату відльоту.

5. Ви можете підшукати квитки тільки в одну сторону, або туди і назад, зазначивши відповідні пункти.

6. У рядку "Кількість пасажирів" вказано авіаквиток для 1 дорослого пасажира автоматично, але натиснувши на стрілку в кінці рядка, Ви зможете вибрати один з варіантів: авіаквитки для студентів, дітей, пенсіонерів і т.д., кількість місць (до 12) . При цьому авіаквитки для цих груп пасажирів обійдуться Вам дешевше, тому що на них будуть діяти знижки.

8. Після заповнення всіх обов'язкових рядків натискаємо кнопку "Пошук". Через кілька секунд, будуть показані всі існуючі рейси, що задовольняють Ваш запит. У кожному рядку таблиці вказана інформація щодо рейсу: коди аеропортів, час вильоту і прибуття і ціна авіаквитка. Список пропонованих рейсів буде відсортований за ціною, відповідно купити авіаквитки дешево Ви можете на ті рейси, які розташовані у верхній частині списку.

Зверніть увагу, що бронь авіаквитків анулюється безкоштовно в автоматичному режимі, якщо Ви не викуповує їх зазначені в листі бронювання терміни.

Купівля авіаквитка в Вроцлав

Купівля замовленого авіаквитка в Вроцлав не займе багато часу. Ви можете впорядкувати результати пошуку за вартістю, по відправленню, по прибуттю або відсіяти рейси з пересадками. Після того, як Ви оберете відповідний рейс, натисніть кнопку "Забронювати безкоштовно". Після цього система відобразить лист бронювання, де потрібно занести дані про пасажира (-ів), який буде здійснювати покупку, і спосіб оплати.

Обов'язково потрібно прочитати умови бронювання, покупки квитків, і решта нормативно-правові документи, з якими необхідно ознайомиться кожному пасажиру, і поставити галочку у віконці навпроти рядка "Я приймаю умови …".

Натисніть на кнопку "Забронювати безкоштовно". Ваш запит на авіаквитки буде оброблений онлайн системою протягом декількох секунд, після чого на Вашу електронну адресу буде висланий лист бронювання, в якому буде вказана вся необхідна інформація.