Розклад автобусів Канів — Київ: автостанція 1 — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Забронювати і купити квитки на автобус — онлайн замовлення. У разі відсутності відповідного маршруту автобусів за часом і датою проїзду, на деяких маршрутах, можна замовити для поїздки — Авіаквитки по телефону або Квитки на поїзд, при цьому оплатити можна на сайті.

Розклад автобусів -> Канів

Розклад автобусів Канів — Автостанція 1

Сторінки: 1, Наступ.

час

рейс автобуса

4:30 Канів — Київ Поділ
5:00 Канів — Лука
5:10 Канів — Миронівка
5:10 Канів — Бересняги
5:15 Канів — Мельники
5:20 Канів — Київ Поділ
5:20 Канів — Курилівка
5:30 Канів — Харків
5:30 Канів — Григорівка
5:30 Канів — Горобіївка
5:30 Канів — Корсунь
5:30 Канів — Черниші
5:30 Канів — Гамарня
5:30 Канів — Умань
5:30 Канів — Сушки
5:40 Канів — Черкаси
6:00 Канів — Полствин
6:00 Канів — Потапці
6:00 Канів — Сміла 3
6:00 Канів — Київ Поділ
6:00 Канів — Ковалі
6:00 Канів — Яблунів
6:00 Канів — Копіювате
6:05 Канів — Черкаси 2
6:05 Канів — Київ Поділ
6:15 Канів — Черкаси
6:20 Канів — Бересняги
6:30 Канів — Київ 4
6:30 Канів — Озерищі
6:30 Канів — Черкаси
6:35 Канів — Черкаси 2
6:40 Канів — Умань
6:45 Канів — Київ Поділ
7:00 Канів — Черкаси
7:00 Канів — Корсунь

У розкладах можливі зміни