Розклад автобусів Корсунь-Шевченківський: квитки на E-travels — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Забронювати і купити квитки на автобус — онлайн замовлення. У разі відсутності відповідного маршруту автобусів за часом і датою проїзду, на деяких маршрутах, можна замовити для поїздки — Авіаквитки по телефону або Квитки на поїзд, при цьому оплатити можна на сайті.

Розклад автобусів -> Корсунь-Шевченківський

Розклад автобусів Корсунь-Шевченківський — Автостанція 1

Сторінки: назад. 2

час

рейс автобуса

14:20 Корсунь-Шевченківський — Черкаси
14:20 Корсунь-Шевченківський — Черепин
14:30 Корсунь-Шевченківський — Київ (Видубичі)
14:50 Корсунь-Шевченківський — Київ (Видубичі)
14:50 Черкаси 2 — Канів
15:00 Корсунь-Шевченківський — Черкаси 2
15:00 Корсунь-Шевченківський — Богуслав
15:15 Корсунь-Шевченківський — Шпола
15:20 Черкаси — Київ (Видубичі)
15:25 Київ (Видубичі) — Городище
15:30 Київ (Видубичі) — Черкаси
15:35 Черкаси 2 — Лисянка
15:45 Шпола — Київ (Видубичі)
15:55 Київ (Видубичі) — Шпола
16:05 Корсунь-Шевченківський — Черкаси 2
16:10 Черкаси — Лисянка
16:10 Жовті Води — Київ (Видубичі)
16:40 Київ (Видубичі) — Сміла
16:45 Черкаси 2 — Умань
17:00 Корсунь-Шевченківський — Канів
17:00 Корсунь-Шевченківський — Сахнівка
17:05 Київ (Видубичі) — Кривий Ріг
17:05 Черкаси — Київ (Видубичі)
17:30 Київ (Видубичі) — Черкаси
17:30 Корсунь-Шевченківський — Квіти
17:30 Корсунь-Шевченківський — Драбовка
17:40 Шпола — Київ (Видубичі)
17:50 Київ (Видубичі) — Шпола
18:00 Корсунь-Шевченківський — Канів
18:10 Київ (Видубичі) — Кам'янка
18:11 Біла Церква — Черкаси
18:20 Жашків — Черкаси 2
18:25 Кривий Ріг — Київ (Видубичі)
18:25 Київ (Видубичі) — Шпола
18:45 Київ (Видубичі) — Кіровоград

У розкладах можливі зміни