Митний контроль і зелений коридор в аеропорту — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Авіаквитки:

VIIІ. МИТНИЙ ОГЛЯД

Митний огляд — це перевірка товарів, транспортних засобів, цінностей, особистих речей та інших переміщуються через державний кордон предметів.

Пасажир зобов'язаний пред'явити весь свій багаж для митного огляду (за наявності вимог компетентних органів) та його перевірки на авіаційну безпеку. При відмові пасажира від огляду авіакомпанія не допускає його до перевезення на повітряному судні. При цьому авіакомпанія не несе перед пасажиром відповідальності, пов'язаної з відмовою від перевезення, за винятком зобов'язань щодо повернення вартості квитка за невиконане перевезення відповідно до правил застосування тарифів. Пасажир повинен відшкодувати додаткові витрати, які понесла авіакомпанія в зв'язку з його відмовою пройти зазначену перевірку.

Вилучені під час митного огляду та перевірки на авіаційну безпеку предмети, перевезення яких у якості ручної поклажі заборонене, але дозволене в зареєстрованому багажі, перевозяться тим самим рейсом, яким летить пасажир.

Авіакомпанія не несе відповідальності за будь-яку втрату багажу або збиток, завданий багажу пасажира при недотриманні ним вимог митниці або служби авіаційної

митний контроль

Митний контроль — різновид державного контролю ввезення товарів на митну територію України та їх вивезення з цієї території.

Митному контролю в аеропорту піддаються всі товари, предмети і транспортні засоби, що переміщуються через кордон України.

Пасажири за умови дотримання вимог Митного кодексу України можуть перевозити через митний кордон України будь-які товари, крім заборонених до ввезення в Україну, а також тих, щодо яких встановлено обмеження в сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Інформація для осіб, що в'їжджають на територію України

1. ВВЕЗЕННЯ ВАЛЮТИ

Фізична особа має право ввозити в Україну без письмового декларування готівкову валюту в сумі, що не перевищує еквівалент 10000 євро. Валюта в сумі більше 10000 євро підлягає обов'язковому письмовому декларуванню в повному обсязі. Крім цього, співробітнику митної служби необхідно пред'явити документ про зняття з банківського рахунку грошових коштів.

2.Ввоз банківських металів

Фізична особа має право ввезти на територію України банківські метали у вигляді монет і злитків вагою до 500 грамів за умови обов'язкового письмового декларування. Банківські метали вагою понад 500 грамів мають право ввозити тільки уповноважені банківські установи.

3.Ввоз продуктів харчування

Громадянам дозволяється ввозити на територію України продукти харчування в таких кількостях на одну людину:

• продукти харчування на суму до 50 євро, але не більше 1 упаковки кожного найменування і 2 кілограми кожного найменування без упаковки, а також продукти, готові до вживання, у кількості 1 одиниці;

• алкогольні напої: не більше 1 літра горілки або 2 літрів вина або 5 літрів пива;

• тютюнові вироби вагою до 200 грамів: до 200 сигарет або 50 сигар або 200 грамів тютюну.

Продукти харчування декларуються усно чи письмово за бажанням їх власника або на вимогу співробітника митниці.

4.Ввоз особистих речей громадян

Ввезені на територію України особисті речі не обкладаються податками і можуть декларуватися як за бажанням громадян, так і на вимогу співробітників митниці.

До особистих речей громадян відносяться:

• особисті прикраси, в тому числі з дорогоцінних металів і каменів, що мають ознаки вживаних;

• одяг, взуття, білизну та інші речі, призначені для особистого використання як колишні у вживанні, так і нові, як правило, в одному екземплярі (комплекті);

• предмети особистої гігієни в достатній кількості для однієї особи на період поїздки;

• індивідуальні письмові та канцелярські приналежності;

• фотоапарат, кіно- та відеокамера, приладдя до них;

• бінокль;

• переносний музичний інструмент;

• переносна аудіо- і відеоапаратура;

• переносний персональний комп'ютер та приладдя до нього;

• калькулятор, електронна записна книжка;

• колишні у вживанні індивідуальні портативні медичні прилади;

• супутниковий, мобільний телефон, пейджер;

• дитяча коляска;

• інвалідне крісло;

• спортивне спорядження, призначене для використання однією особою;

• речі, призначені для облаштування житла та забезпечення життєдіяльності громадян, які перебували за кордоном тривалий час;

• інші предмети першої необхідності, які є власністю громадянина і не є товаром, призначеним для продажу або передачі іншим особам.

5.Ввоз домашніх тварин

Тварини при ввезенні на територію України підлягають обов'язковому декларуванню та державному ветеринарному контролю.

6.Ввоз товарів на митну територію України

Товари, що ввозяться на територію України, підлягають обов'язковому декларуванню та оподаткуванню в залежності від їх вартості і ваги.

Звільняються від оподаткування:

• товари, загальною вартістю до 200 євро і загальною вагою до 50 кілограмів;

• алкогольні напої в кількості не більше 1 літра горілки, 2 літрів вина, 5 літрів пива, тютюнові вироби вагою до 200 грамів, які ввозяться в особистому багажі пасажирів;

• особисті речі, що ввозяться при переїзді на постійне місце проживання в Україну.

7.Ввоз зброї

Вогнепальна зброя, пневматична та холодна зброя громадяни України можуть перевозити через кордон України тільки на підставі дозволу Міністерства Внутрішніх Справ України, Державного Управління МВС та Управління МВС України.

Іноземним громадянам дозволено перевозити зброю лише на підставі дозволу Міністерства Внутрішніх Справ України.

Заборонено перевозити зброю армійських зразків та патрони до нього.

Інформація для осіб, що виїжджають з території України

1.Вивоз готівкових коштів

Фізична особа має право вивозити без письмового декларування готівкову валюту в сумі, що не перевищує еквівалент 10000 євро. Валюта в сумі більше 10000 євро підлягає обов'язковому письмовому декларуванню в повному обсязі. Крім цього, співробітнику митної служби необхідно пред'явити документ про зняття з банківського рахунку грошових коштів.

2.Вивоз банківських металів

Фізична особа має право вивезти з території України банківські метали у вигляді монет і злитків вагою до 500 грамів, за умови обов'язкового письмового декларування. При вивезенні банківських металів вагою понад 500 грамів необхідно пред'явити індивідуальну ліцензію на вивезення банківських металів за межі України і заповнити письмову декларацію.

3.Вивоз особистих речей громадян

Кошти, що вивозяться з території України особисті речі не обкладаються податками і можуть декларуватися як за бажанням громадян, так і на вимогу співробітників митниці.

4. Вивезення товарів з митної території України

Товари, що вивозяться з території України, підлягають обов'язковому декларуванню та оподаткуванню в залежності від їх вартості і ваги.

5. Звільняються від оподаткування:

• товари, загальною вартістю до 200 євро і загальною вагою до 50 кілограмів;

• алкогольні напої в кількості не більше 1 літра горілки, 2 літрів вина, 5 літрів пива, тютюнові вироби вагою до 200 грамів, які ввозяться в особистому багажі пасажирів;

• особисті речі, що ввозяться при переїзді на постійне місце проживання.