Трахтемирів — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Трахтемирів — це півострів на Дніпрі прямо навпроти Переяслав-Хмельницького между Тріпіллям и Каневом. Колись БУВ Козацька столицею (часи Мазепи), а в останні роки — закритою теріторією (Мисливський угіддямі), Які охороняліся автоматнікамі.

Трахтемирів среди украинских езотеріків вважається місцем сили. Деякі даже порівнюють Трахтемирів з горою Кайлаш (або Кайлас) в Тібеті — культовий місцем для декількох РЕЛІГІЙ. Сюди, на Трахтемирів, часто пріїжджають Проводити Різні енергетичні и медітаційні практики. Природно на Трахтемирів такоже пріїжджають для практик Любителі Всього, что пов'язано з козаками, Спасом та іншімі слов'янськими звичаєм.

Пересічна ж людина на Трахтемірові має можлівість спостерігаті красу практично незайманої природи Правобережжя Дніпра. Навесні на Трахтемірові все цвіте, починаючі від звічної суниці и глоду, до онемонів, розміром з маки. Влітку Подорожній голодним не залишилось, Аджея на Трахтемірові є цілі гаї алічі, груш и абрикос!

Звичайно, нужно пам'ятати, что це місце священне для багатьох людей. Більш того, воно вважається сакральним серцем України. Тому Трахтемирів нужно, Якщо не шанувати, то поважаті як природний заповідник. І НЕ завдаваті Шкоди у виде Зайве шуму або сміття.

Сьогодні Трахтемирів — Ідеальне місце для тих, хто хоче провести один або кілька днів на природі, втекті від усіх, на Інший берег сучасної "цівілізації".

Пам'ятки Трахтемирова:

  • будиночок місцевого відлюдніка Скіфа (Олег Георгійович Петрик);
  • занедбаній дитячий табір и село Трахтемирів;
  • висота 222;
  • скіфське городище;
  • Марков Шпиль;
  • Хрест Ющенко (втім, его уже з цього місця прибрали);
  • козацьке кладовище;
  • дерево у виде хреста.

Если Ви хочете відвідаті їх всі, то слід замовляті груповий тематичність поїздку. Если просто відпочіті, то в прінціпі не важливо, побачим ви Щось з перерахованого або просто Насолода красою півострова. А це Одне з найчарівнішіх природних Місць України практично в первозданному виде, оскількі всі ті чісленні поселення, городища, монастирі и святині дика природа просто поглінула, залиша лишь пару каменів на пам'ять.

Важліво знаті:

  • беріть з собою воду, тому что джерело только Одне на весь півострів (від Маркова Шпиля є стежка вниз прямо до него);
  • стережіться змій и кліщів (дика природа все-таки).

Дістатіся до Трахтемирова можна з Києва на власному транспорті або ж на рейсовому автобусі до села "Великий Букрин". Далі до півострова нужно буде йти пішкі около 12 км. Автобус ходити двічі на день: Київ — Великий Букрин — 7:40 — 10:15 та 15: 20-17: 30, а тому Великий Букрин — Київ — 10: 25-12: 50 и Ніби як є маршрутка о 17:40 . Тобто в шляху до Трахтемирова на автобусі — 2-2: 30 години.

Важліво купити квитки на автобус заздалегідь, оскількі можлива конкуренція з місцевімі жителями и дачниками. І делать це нужно на автостанції, оскількі це регіональний автобус, отже купити квиток онлайн немає возможности — смороду просто не продаються, На Відміну Від більшості автобусів по Україні.

Ідеальний способ подорожі на Трахтемирів — власний автомобіль и намет. Такоже київські велосипедисти часто влаштовують вілазкі на Трахтемирів, но для такой подорожі нужно мати хорошу фізічну форму, оскількі місцевість горбіста.

Ще один способ — переплісті Дніпро на човні з Переяслав-Хмельницького. Альо тут є особлівість, что човнів Небагато и нужно домовлятися заздалегідь!

Цвітуть поля ріпаку.

Так виглядає занедбаній піонерський табір, если ви йдет по дорозі и ВІН від вас по ліву руку, то скоро буде Розвилка. Если повернете праворуч, то попала прямо до будіночка Скіфа.

Так виглядає будинок-музей (а поруч з дорозі є Цілком Собі звичайний сільський обжитий будинок).

Марков Шпиль — одна зі знакових "енергетичний" Місць півострова.

Висота 222 — відмінне місце для медітацій, хоча хтось Робить тут и підношення :).

А Взагалі на Трахтемірові просто КРАСИВО! Відпочіті душею и тілом? На Трахтемирів!


Корисна? Розкажи друзям, тому что Їм такоже Знадоби!