замовляйте автобусні квитки на E-Travels — дешеві поїздки

Сентябрь 22, 2019 Автор: albert

Самий бюджетний спосіб дістатися з Польщі (з Катовіце) — це автобус до Праги (Чехія) та інші міста Європи. Квитки на автобус Катовіце-Прага можна замовити і оплатити через Інтернет, що дуже зручно для жителів Європи, оскільки не потрібно їхати на автовокзал або автостанцію, а замовити квиток можна вдома по Інтернет, адже у сайту є англомовна версія. Більш того, квитки можна забронювати в обидва боки, що допомагає планувати поїздку заздалегідь і з комфортом.

На сайті можна купити квиток на автобус Катовіце-Прага за допомогою банківської платіжної картки типу Visa / MasterCard, а також безкоштовно забронювати квиток з Польщі до Чехії на короткий час. Бронювання квитків на автобуси можна використовувати для отримання шенгенської візи, а також для інших способів оплати: через банківський платіжний термінал, а також в київському офісі компанії.

Квитки на міжнародні автобусні рейси Катовіце-Прага

Покупку квитків на міжнародні автобусні рейси з Польщі до Чехії можна здійснити онлайн. Для того, щоб замовити квиток на автобус Польща-Чехія, який стоїть дійсно дешево, необхідно знайти відповідний квиток через пошукову систему на сайті. Заповніть всі рядки онлайн-форми пошукової системи:

 • країна і місто відправлення — Катовіце (Польща);
 • країна і місто прибуття — Прага (Чехія);
 • дата поїздки (доступні дати можуть бути відзначені в календарі особливим чином);
 • дата повернення;
 • кількість пасажирів і їх вікову групу;
 • відзначте "галочкою" цікаві види транспорту;
 • якщо Вас цікавить не тільки прямі рейси, поставте позначку навпроти напису "з пересадками".

Після цього натисніть "Пошук рейсів".

Якщо Ви вибрали варіант "з пересадками", а також інші види транспорту, перед Вам з'явитися повний список варіантів, включаючи пересадки між різними видами транспорту. Цілком можливо Ви віддаєте перевагу зробити пересадку, або ж Вас цікавить тільки прямий рейс Катовіце-Прага, будь то автобус чи літак.

Порівнюйте не тільки вартість квитків з Катовіце в Прагу (Чехія), а й час у дорозі, а також тривалість пересадок. Звичайно ж, оптимальний варіант — це прямий міжнародний автобусний рейс Катовіце-Прага, оскільки займає найменше часу. Іноді ціна квитка на автобус Катовіце-Прага грає менш важливу роль, адже дуже багато пасажирів в першу чергу цінують свій час.

Потрібно зауважити, що авіапереліт в сусідні країни іноді програє по обом факторам — і ціна квитка, і час в дорозі. Оскільки під час відсутності прямого авіарейсу з Катовіце в Прагу (Чехія) передбачає пересадки, які можуть тривати навіть кілька діб, прямий автобусний рейс може виявитися значно дешевше і швидше авіаперельотів. Система дозволяє визначити, які квитки є найдешевшими, завдяки сортуванню за вартістю.

Після того, як Ви визначилися, які квитки в Чехію для Вас самі відповідні, натисніть кнопку "Забронювати безкоштовно".

Потім система дозволяє пасажирам вибрати конкретне місце в салоні на інтерактивному плані автобуса Катовіце-Прага. Зеленим маркером відзначені вільні місця, якщо навести на таке "крісло" мишкою, колір змінюється на синій, після натискання синій колір ставати перманентним — це означає, що вибір зроблено. Після цього натисніть "Оформлення та оплата" або "Забронювати безкоштовно".

Далі необхідно ввести коректні дані про пасажира (рах) міжнародного автобусного рейсу Катовіце-Прага в суворій відповідності з даними закордонного паспорта:

 1. Прізвище та ім'я пасажира (латиницею);
 2. Серія і номер паспорта для виїзду за кордон;
 3. контактний телефон
 4. Актуальний електронну адресу (e-mail) пасажира.

Інформація про пасажирів повинна відповідати дійсності, оскільки вона вноситися в базу даних перевізника і буде міститися в електронному квитку, який оплачує пасажир. Оскільки рейс Катовіце-Прага міжнародний, в квитку повинні бути правдиві дані про пасажира, адже ніхто, крім зазначеного в іменному квитку особи, скористатися ним не зможе.

Обов'язково прочитайте умови оформлення продажу і умови повернення коштів пасажиру для максимально повної інформації про рейс.

Після цього Ви можете безкоштовно забронювати квиток на автобус або оплатити його прямо на сайті.

У разі оплати квитка Катовіце-Прага, Вам необхідно буде скористатися пластиковою карткою. Пам'ятайте, що багато банків мають обмеження на здійснення платежів в мережі Інтернет, тому якщо Ваш квиток коштує дорожче 200 гривень, варто звернутися в банк, для зняття обмеження на операції онлайн.

В результаті покупки на Вашу електронну адресу надійде електронний квиток на автобус Катовіце-Прага — лист, що підтверджує оплату, з повним переліком інструкцій для пасажира.

У разі тимчасового бронювання квитка на автобус Катовіце-Прага, на е-мейл надійде лист-підтвердження бронювання, в якому буде вказано кінцевий термін викупу квитків в Польщу. У разі ненадходження коштів на рахунок в зазначений термін, бронювання видаляється з системи автоматично. Зазвичай, бронювання здійснюється на 48 годин, якщо інше не зазначено в листі бронювання, як і повна інформація про рейс з Катовіце в Прагу (Чехія):

 • тип тарифу;
 • місце в салоні автобуса;
 • номер рейсу;
 • пункт відправлення, дата і час;
 • пункт прибуття, дата і час;
 • сума до оплати за квиток;
 • дата бронювання.

Зверніть увагу, в квитку вказано місцевий час згідно міжнародних стандартів оформлення проїзних документів.

Унікальний номер листа бронювання служить ключем до оплати квитків з Польщі до Чехії. Вся необхідна інформація для оплати міститься в листі бронювання.

Маршрут автобусного рейсу з Катовіце до Праги

Більшість автобусних рейсів з Росії, України, Білорусі, Литви, Латвії та Естонії в європейські країни: Німеччину, Чехію, Австрію, Німеччину, Францію, Бельгію, Нідерланди, Іспанію, Італію проходять через Польщу транзитом, або маршрути припускають пересадку в Варшаві, Кракові, Катовіце, Вроцлаві, Гданську, Лодзі, Познані для продовження подорожі по Європі.

Перевірити наявність квитків можна через пошук на сайті, заповнивши цікавлять пункт відправлення та прибуття за маршрутом. Регулярність можна перевірити згідно із зазначеними батам в календарі пошукової форми. При виникненні питань, можна зв'язатися з службою підтримки і уточнити інформацію. У пошуковій системі міститься вичерпна інформація про рейсах і пересадках в даних напрямках.